Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 5402 болып тіркелді.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.

Об определении перечня социально значимых сообщений
Решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2016 года № 5402.
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений согласно приложению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты хатшысының
44 сессиясының төрағасы уақытша міндетін атқарушы
М. Кәрім Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 352 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 24.04.2023 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1
Қаратерең ауылы – Әйтеке би кенті
2
Т.Көмекбаев ауылы – Қызылорда қаласы
3
Жалағаш кенті – Жосалы кенті
4
Аққыр ауылы – Қызылорда қаласы
5
Жаңадария ауылы – Қызылорда қаласы
6
Іңкәрдария ауылы – Қызылорда қаласы
7
Тұрсынбай датқа ауылы – Қызылорда қаласы
8
Ортақшыл ауылы – Қызылорда қаласы
9
А.Тоқмағанбетов ауылы – Қызылорда қаласы
10
Жалағаш кенті – Аққыр ауылы
11
Жалағаш кенті – Жаңадария ауылы
12
Жосалы кенті, Теміржол вокзалы – Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К.Томанов атындағы № 183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Жосалы кенті, "Сұлтан" сауда үйі – Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К.Томанов атындағы № 183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Жаңақорған кенті – Құттықожа – Шалқия кенті
15
Жаңақорған кенті – Билібай – Байкенже ауылы
16
Жаңақорған кенті – Жаңарық – Әбдіғаппар ауылы
17
Жаңақорған кенті – Түгіскен – Келінтөбе – Қаратөбе – Қандөз ауылы
18
Жаңақорған кенті – Жайылма ауылы
19
Жаңақорған кенті – Кейден ауылы
20
Жаңақорған кенті – Жаманбай батыр ауылы
21
Жаңақорған кенті – Қыраш – Қосүйеңкі ауылы
22
Жаңақорған кенті – Сүттіқұдық – Қожамберді – Төменарық ауылы
23
Қорғантоғай – Саяжай (кентішілік)
24
Жаңауыл – МАИ бекеті (кентішілік)
25
Алтынсарин – Ипподром (кентішілік)
26
Арал қаласы, Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арал аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны - Тәжі Палуан көшесі (қалаішілік)
27
Арал қаласы, Байқоңыр көшесі – Жалдыбай Нұрпейісов көшесі (қалаішілік)
28
Шиелі кенті (Сапаржай) – Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны –Бидайкөл ауылы
29
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ы.Жақаев ауылы
30
Шиелі кенті (Сапаржай) – Жаңатұрмыс ауылы
31
Шиелі кенті (Сапаржай) – №22бекеті–Ақмая ауылы
32
Шиелі кенті (Сапаржай) – Н.Бекежанов ауылы
33
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ш.Қодаманов ауылы
34
Шиелі кенті (Сапаржай) – Еңбекші ауылы – Жиделі ауылы
35
Шиелі кенті (Сапаржай) - Бала би ауылы
36
Шиелі кенті (Сапаржай) – № 21 бекеті - Жансейіт ауылы - Ортақшыл ауылы - Қызылқайың ауылы
37
Шиелі кенті (Сапаржай) – № 21 бекеті – Тартоғай ауылы - Тұрсынбай датқа ауылы
38
Шиелі кенті (Сапаржай) – Алмалы ауылы – Бәйгеқұм ауылы – Жөлек ауылы - Жуантөбе ауылы
39
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ақтам ауылы – Қарғалы ауылы
40
Шиелі кенті (Сапаржай) – Көкшоқы шағын ауданы – Алғабасауылы - Бестам ауылы – Ә.Тәжібаев ауылы
41
Шиелі кенті (Сапаржай) - Алмалы ауылы - Досболби ауылы - Ә.Тәжібаев ауылы
42
Шиелі кенті (Сапаржай) – Алмалы ауылы
43
Шиелі кенті (Сапаржай) – Бұқаржырау көшесі – Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 244 Ы.Жақаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
Шиелі кенті (Сапаржай) – Тәуелсіздік көшесі
45
Шиелі кенті (Сапаржай) - Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "Кәусар" бөбекжай – бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – Көкшоқы шағын ауданы
46
Шиелі кенті (Сапаржай) - Н.Бекежанов көшесінің аяғы
47
Шиелі кенті(Сапаржай) – Көкшоқы шағын ауданы
48
Шиелікенті (Сапаржай) - Тоқтаров көшесі – Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Временно исполняющий обязанности
44 сессии Кызылординского секретаря Кызылординского
областного маслихата областного маслихата
М. Карим К. Бисенов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 10 февраля 2016 года № 352
Перечень социально значимых сообщений
Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 24.04.2023 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование социально значимых сообщений
1
село Каратерен – поселок Айтеке би
2
село Т. Комекбаев – город Кызылорда
3
поселок Жалагаш – поселок Жосалы
4
село Аккыр – город Кызылорда
5
село Жанадария – город Кызылорда
6
село Инкардария – город Кызылорда
7
село Турсынбай датка – город Кызылорда
8
село Ортакшыл – город Кызылорда
9
село А. Токмаганбетов – город Кызылорда
10
поселок Жалагаш – село Аккыр
11
поселок Жалагаш – село Жанадария
12
поселок Жосалы, Железнодорожный вокзал – коммунальное государственное учреждение"Средняя школа № 183 имени У.К.Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области
13
поселок Жосалы, торговый дом "Сұлтан" – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №183 имени У.К.Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области
14
поселок Жанакорган – Куттыкожа – поселок Шалкия
15
поселок Жанакорган – Билибай – село Байкенже
16
поселок Жанакорган – Жанарык – село Абдигаппар
17
поселок Жанакорган – Тугискен – Келинтобе – Каратобе – село Кандоз
18
поселок Жанакорган – село Жайылма
19
поселок Жанакорган – село Кейден
20
поселок Жанакорган – село Жаманбай батыра
21
поселок Жанакорган – Кыраш – село Косуйенки
22
поселок Жанакорган – Суттикудук – Кожамберди – село Томенарык
23
Коргантогай – Саяжай (внутрипоселковый)
24
Жанауыл – станция ГАИ (внутрипоселковый)
25
Алтынсарин – Ипподром (внутрипоселковый)
26
город Аральск, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аральская многопрофильная центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области – улица Тажи Палуан (внутригородской)
27
город Аральск, улица Байконур –улица Жалдыбай Нурпеисов (внутригородской)
28
поселок Шиели (Автостанция) – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шиелийская многопрофильная центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области – село Бидайколь
29
поселок Шиели (Автостанция) –село Ы.Жахаева
30
поселок Шиели (Автостанция) – село Жанатурмыс
31
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд №22– селоАкмая
32
поселок Шиели (Автостанция) – село Н.Бекежанова
33
поселок Шиели (Автостанция) – село Ш.Кодаманова
34
поселок Шиели (Автостанция) – село Енбекши – село Жидели
35
поселок Шиели (Автостанция) – село Бала би
36
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд № 21 – село Жансеит – село Ортакшыл – село Кызылкаин
37
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд № 21 – село Тартогай – село Турсынбай датка
38
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы – село Байгекум – село Жолек – село Жуантобе
39
поселок Шиели (Автостанция) – село Актам – село Каргалы
40
поселок Шиели (Автостанция) – микрорайон Кокшокы – село Алгабас – село Бестам – село А.Тажибаева
41
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы – село Досболби – село А.Тажибаева
42
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы
43
поселок Шиели (Автостанция) – улица Бухаржырау – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 244 имени Ы.Жакаева" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
44
поселок Шиели (Автостанция) – улица Тауелсиздик
45
поселок Шиели (Автостанция) – коммунальное государственное казҰнное предприятие "Ясли – сад "Каусар" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области – микрорайон Кокшокы
46
поселок Шиели (Автостанция) – конец улицы Н.Бекежанова
47
поселок Шиели (Автостанция) – микрорайон Кокшокы
48
поселок Шиели(Автостанция) – улица Токтарова – коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей № 48 имени А. Коныратбаева" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области