Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 494 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 5558 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасы, 139-бабы 9-тармағына және "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігі қаулысының жобасына келісім беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 1 маусымдағы № 34 шешіміне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын, ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін арнайы білімі бар ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "17" маусымдағы
№ 494 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын, ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін арнайы білімі бар ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.10.2016 № 598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ветеринария мамандары:
1) бірінші санаттағы, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
2) екінші санаттағы, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
3) санатсыз, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
4) бірінші санаттағы, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник;
5) екінші санаттағы, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник;
6) санатсыз, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник.

Об определении перечня должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Кызылординской области от 17 июня 2016 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2016 года № 5558
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и решением Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2016 года № 34 "О согласовании проекта акимата Кызылординской области "Об определении перечня должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, имеющих специальное образование, проживающих и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "17" июня 2016 года № 494
Перечень должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, имеющих специальное образование, проживающих и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.10.2016 № 598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Специалисты ветеринарии:
1) высшего уровня квалификации, первой категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
2) высшего уровня квалификации, второй категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
3) высшего уровня квалификации, без категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
4) среднего уровня квалификации, первой категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу;
5) среднего уровня квалификации, второй категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу;
6) среднего уровня квалификации, без категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу.