Концессиялық жобаларды және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау бойынша заңды тұлғаларды айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 қазандағы № 599 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 қарашада № 5636 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына және "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kazakhstan Project Preparation Fund" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы:
концессиялық жобаларды консультациялық қолдау бойынша;
жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі заңды тұлғалар ретінде айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 29.09.2017 № 886 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Концессиялық жобаларды консультациялық қолдау бойынша заңды тұлғаны айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 934 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4983 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

Об определении юридических лиц по консультативному сопровождению концессионных проектов и местных проектов государственно-частного партнерства
Постановление акимата Кызылординской области от 07 октября 2016 года № 599. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 ноября 2016 года № 5636. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" и Законом Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Project Preparation Fund", товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Кызылординской области" и акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства" юридическими лицами по:
консультативному сопровождению концессионных проектов;
консультативному сопровождению местных проектов государственно-частного партнерства.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 29.09.2017 № 886 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 24 апреля 2015 года № 934 "Об определении юридического лица по консультативному сопровождению концессионных проектов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4983, опубликовано 21 мая 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев