2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 4974 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 5436 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қайруллаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 29 ақпандағы
№ 4974 қаулысына қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi
Мектеп жанындағы шағын орталықтарды қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақы мөлшерi (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы
ата-ана төлем ақысының
ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
Қызылорда қаласы
16 623
24 390 теңге
18 488 теңге
10 000 теңге
(Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес)
21 210 теңге

Об утверждении государственного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 4974. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 апреля 2016 года № 5436. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайруллаеву А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акима города Кызылорда № 4974
от 29 февраля 2016 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования при школьных миницентрах в месяц
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному образовательному заказу в месяц
1
город Кызылорда
16 623
24 390 тенге
18 488 тенге
10 000 тенге
(Не более десятикратного месячного расчетного показателя) 21 210 тенге