Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 5443 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 5544 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 6777 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 07.01.2017 № 6777 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым мүліктік кешен ретінде жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К.Ансатбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "06" маусым
№ 5443 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым – "Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жекешелендіру мерзімі - қыркүйек, 2020 жыл.
Жекешелендіру түрі - тендер.

О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественной комплекс
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 06 июня 2016 года № 5443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 июня 2016 года № 5544. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 января 2017 года № 6777
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 09.01.2017 № 6777 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать организацию городской коммунальной собственности как имущественный комплекс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ансатбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение
к постановлению акимата
города Кызылорды
от "06" июня 2016 года № 5443
Приватизируемая организация городского коммунального имущества как имущественный комплекс - товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
Срок приватизации - сентябрь, 2020 года.
Вид приватизации - тенде