"Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 19 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 ақпанда № 5373 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 95 қаулысымен (14.05.2016 бастап күшіне енеді).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4856 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпанда “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
“2. Бөлімнің миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері” деген бөлімде:
15-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
“3) кедейшілік ауқымын қысқарту жөніндегі мемлекеттік саясатты жүзеге асыруға қатысу; ”;
5) тармақша алынып тасталсын;
16-тармақта:
7), 8), 9) және 14) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
“10-1) әлеуметтік келісім-шарт негізінде көрсетілетін әлеуметтік көмек көрсету; ”;
17-тармақтың 1) және 3) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 30 января 2015 года № 10 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 01 февраля 2016 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2016 года № 5373. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11.05.2016 № 95 (вступает в силу с 14.05.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 30 января 2015 года № 10 “Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликованный 23 февраля 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующие изменения и дополнение:
в Положении коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”, утвержденным указанным постановлением:
в разделе “2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности Отдела”:
в пункте 15:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
“ 3) участие в реализации государственной политики по снижению уровня бедности;”;
подпункт 5) исключить;
в пункте 16:
подпункты 7), 8), 9) и 14) исключить;
дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
“10-1) оказание социальной помощи на основе социального контракта;”;
подпункты 1) и 3) пункта 17 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев