Мал жаятын орындарды айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 5677 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 10.05.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Ветеринария туралы” Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 1) тармақшасына сәйкес Бұқарбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұқарбай батыр ауылдық округіндегі Сорлы асар учаскесінде 1170 гектар, Қара асар учаскесінде 936 гектар, Асық ата көлінің аумағында 270 гектар және Қос тал учаскесінде 330 гектар мал жаятын орындар болып айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұқарбай батыр ауылдық
округінің әкімі Н. Жонтаев

Об определении мест выпаса животных
Решение акима сельского округа Бухарбай батыр Жалагашского района Кызылординской области от 18 ноября 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2016 года № 5677. Утратило силу решением акима сельского округа Бухарбай батыр Жалагашского района Кызылординской области от 10 мая 2017 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Бухарбай батыр Жалагашского района Кызылординской области от 10.05.2017 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года “О ветеринарии” аким сельского округа Бухарбай батыр РЕШИЛ:
1. Определить местами выпаса животных 1170 гектаров на участке Сорлы асар, 936 гектаров на участке Кара асар, 270 гектаров территории озера Асык ата и 330 гектаров на участке Кос тал в сельском округе Бухарбай батыра.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Бухарбай батыр Н. Жонтаев