Мал жаятын орындарды айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы М. Шәменов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 5682 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы М. Шәменов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы М. Шәменов ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Ветеринария туралы” Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 1) тармақшасына сәйкес М.Шәменов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. М.Шәменов атындағы ауылдық округінің Кеңтүбек, Ошағанды, Қосбөгет және Мешіт учаскелерінде орналасқан 1156 гектар ауылшаруашылығы жерлері мал жаятын орындар болып айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Шәменов атындағы ауылдық
округінің әкімі Ғ.Сүлейменов

Об определении мест выпаса животных
Решение акима сельского округа М. Шаменов Жалагашского района Кызылординской области от 14 декабря 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2016 года № 5682. Утратило силу решением акима сельского округа М. Шаменов Жалагашского района Кызылординской области от 15 мая 2017 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа М. Шаменов Жалагашского района Кызылординской области от 15.05.2017 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В сответствии с подпунктом 1) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан “О ветеринарии” от 10 июля 2002 года аким сельского округа имени М.Шаменова РЕШИЛ:
1. Определить места выпаса животных 1156 гектаров сельскохозяйственных земель, расположенных на участках Кентубек, Ошаганды, Косбогет и Мечеть сельского округа имени М.Шаменова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени М.Шаменова Г.Сулейменов