"2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қарашадағы № 358 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 желтоқсанда № 5658 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 65 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5443 тіркелген, 2016 жылы 13 мамырда "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Б.Суюбаева) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" қарашадағы
№ 358 қаулысына қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
1
Сырдария ауданы
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Шағын орталық

О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 1 марта 2016 года №65 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 15 ноября 2016 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 декабря 2016 года № 5658. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 1 марта 2016 года № 65 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5443, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" от 13 мая 2016 года) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел образования" (Суюбаева Б.) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сырдарьинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "15" ноября 2016 года № 358
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
1
Сырдарьинский район
Детский сад (государственный/ частный)
Мини центр