Кейбір облыс әкімдігінің қаулылары мен облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 254 қаулысы мен Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 4/43 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 3151 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кейбір облыс әкімдігінің қаулылары мен облыстық мәслихаттың шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) облыс әкімдігінің 2010 жылғы 23 шілдедегі № 276 және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/319 "Кейбір бірлескен Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулылары мен Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2079 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 тамыздағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған):
осы қаулы мен шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:"
2) облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 127 және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 мамырдағы № 17/265 "Кейбір Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулылары мен Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" қаулысы мен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2467 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 шілдедегі "Маңғыстау" газетінде жарияланған):
осы қаулы мен шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д. Сейбағытов) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата области и решения областного маслихата
Постановление акимата Мангистауской области от 12 августа 2016 года № 254 и Решение Мангистауского областного маслихата от 12 августа 2016 года № 4/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 20 сентября 2016 года № 3151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые постановления акимата области и решения областного маслихата следующие изменения:
1) в постановление акимата области от 23 июля 2010 года № 276 и решение областного маслихата от 23 июля 2010 года № 26/319 "О внесении изменений в некоторые совместные постановления акимата Мангистауской области и решения Мангистауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2079, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 28 августа 2010 года):
преамбулу данного постановления и решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:";
2) в постановление акимата области от 30 мая 2014 года № 127 и решение областного маслихата от 27 мая 2014 года № 17/265 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области и решения Мангистауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2467, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 15 июля 2014 года):
преамбулу данного постановления и решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
Сессия төрағасы А. Өрісбаев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
Председатель сессии А. Урисбаев
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов