Әулиекөл ауданындағы Диев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 335 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 6573 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Диев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2016 жылғы 11 шілдедегі
№ 335 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Диев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I-белдеу
II-белдеу
III-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 4;
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,9 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 76 метр
9,0 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 380 метр
212,5 гектар
№ 5;
№ 6;
№ 7;
№ 8 ұңғымалар
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы Әулиекөл ауданындағы Диев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші – "Агрофирма "Диевская" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

Об установлении зоны санитарной охраны Диевского хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 11 июля 2016 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 августа 2016 года № 6573. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны Диевского хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_________________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 11 июля 2016 года № 335
Зона санитарной охраны Диевского хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины № 4;
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,9 гектара
Радиус – 76 метров вокруг каждой скважины
9,0 гектар
Радиус – 380 метров вокруг каждой скважины
212,5 гектара
№ 5;
№ 6;
№ 7;
№ 8
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта Санитарно-гидрогеологическое обоснования зоны санитарной охраны Диевского хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Агрофирма "Диевская").