Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 363 "Амангелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 392 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурыздағы № 6208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №363 "Амангелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6108 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 161 263,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 189 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 908,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 310,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 968 218,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 161 420,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 618,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 9 545,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7 927,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 775,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 775,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Р. Есмағамбетов
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
2016 жылғы 1 наурыз
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№392 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 363 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2016 года № 6208
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года №363 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6108, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 161 263,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189 827,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 908,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 310,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 968 218,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 161 420,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 618,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 927,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 775,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 775,1 тысяч тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии,
временно исполняющий обязаности
секретаря районного маслихата
Есмагамбетов Р.
Руководитель
коммунального государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Акимата Амангельдинского района"
_______________________ М.Сакетов
1 марта 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года
№392
Приложение 1
к решению маслихата

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 840,0

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
15 840,0