Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 73 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 6748 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3273976,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1558905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 8027 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1700960,1 мың теңге;
2) шығындар – 3309714,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1752104 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1752613 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1797842,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1797842,8 мың теңге.";
5-тармақтағы 2), 6), 10) және 11) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"2) психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерін ұстауға – 9306 мың теңге;";
"6) "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гимназия" коммуналық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жабындысын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1247,2 мың теңге;";
"10) Қостанай облысы Жітіқара қаласының "Айнабұлақ" шағын ауданындағы аз қабатты құрылысқа қарай кәріз желілерін салуға – 19702,5 мың теңге.";
"11) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалада инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы жөндеуге, абаттандыруға – 4014,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Д. Мункебаев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Баймухамбетова
2016 жылғы 12 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 73 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 393 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2016жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 декабря 2016 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2016 года № 6748
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3273976,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1558905 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6084 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8027 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1700960,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3309714,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1752104 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1752613 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1797842,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1797842,8 тысячи тенге.";
в пункте 5 подпункты 2), 6), 10) и 11) изложить в новой редакции:
"2) 9306 тысяч тенге – на содержание кабинетов психолого-педагогической коррекции;";
"6) 1247,2 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта кровли здания коммунального государственного учреждения "Гимназия" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района;";
"10) 19702,5 тысячи тенге – на строительство сетей канализации к малоэтажной застройке микрорайона "Айнабулак" города Житикары Костанайской области.";
"11) 4014,7 тысяч тенге – на текущий ремонт инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, сельских округах, городе районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Д. Мункебаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
________________ Г. Баймухамбетова
12 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2016 года № 73
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 393
Бюджет Житикаринского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. Доходы