Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 69 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 6374 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 25.06.2018 № 105 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексі 139-бабының 9-тармағына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімінің қаржы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко
Меңдіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
____________ К. Арыков
Әкімдіктің
2016 жылғы 26 сәуірдегі
№ 69 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) басшы (директор);
2) басшының орынбасары (директор);
3) барлық мамандықтар мұғалімдері;
4) әлеуметтік педагог;
5) педагог-ұйымдастырушы;
6) қосымша білім педагогы;
7) педагог-психолог;
8) мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі;
9) интернат меңгерушісі;
10) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
11) музыкалық жетекші;
12) аға тәлімгер;
13) лагерьдің (қорғаныс-спорттық, сауықтыру, мектеп, еңбек және демалыс) бастығы;
14) оқу-өндірістік (оқу) шеберхана меңгерушісі;
15) зертхана, кабинет меңгерушісі;
16) еңбек жөніндегі нұсқаушы;
17) мәдени ұйымдастырушы;
18) әдіскер;
19) медбике, емдәмбике;
20) кітапханашы;
21) балетмейстер;
22) хормейстер;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 апреля 2016 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2016 года № 6374. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 25 июня 2018 года № 105
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 25.06.2018 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мендыкаринского района по финансовым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Ионенко
Секретарь Мендыкаринского
районного маслихата
________________ К. Арыков
Приложение
к постановлению акимата
от 26 апреля 2016 года № 69
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель (директор);
2) заместитель руководителя (директора);
3) учителя всех специальностей;
4) социальный педагог;
5) педагог-организатор;
6) педагог дополнительного образования;
7) педагог-психолог;
8) заведующий дошкольной организацией;
9) заведующий интернатом;
10) старший воспитатель, воспитатель;
11) музыкальный руководитель;
12) старший вожатый;
13) начальник лагеря (оборонно-спортивного, оздоровительного,
школьного, труда и отдыха);
14) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
15) заведующий лабораторией, кабинетом;
16) инструктор по труду;
17) культорганизатор;
18) методист;
19) медицинская сестра, диетическая сестра;
20) библиотекарь;
21) балетмейстер;
22) хормейстер;

23) спорт жөніндегі жаттықтырушы-оқытушы;
24) бастапқы әскери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
25) мұғалім - дефектолог, мұғалім - логопед, логопед.
3. Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының басшысы;
2) барлық атаудағы суретшілер;
3) әдіскер;
4) кітапханашы, библиограф;
5) режиссер, дыбыс режиссері;
6) музыкалық жетекші, аккомпаниатор;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) хормейстер, хореограф, балетмейстер;
9) көркем жетекші.
4. Спорт саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының басшысы;
2) басшының орынбасары;
3) әдіскер;
4) жаттықтырушы-оқытушы.
5. Ветеринария саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) ветеринар дәрігер;
2) ветеринар фельдшер.

23) тренер-преподаватель по спорту;
24) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
25) учитель - дефектолог, учитель – логопед, логопед.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) художники всех наименований;
3) методист;
4) библиотекарь, библиограф;
5) режиссер, звукорежиссер;
6) музыкальный руководитель, аккомпаниатор;
7) культорганизатор;
8) хормейстер, хореограф, балетмейстер;
9) художественный руководитель.
4. Должности специалистов в области спорта:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя;
3) методист;
4) тренер-преподаватель.
5. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.