Сарыкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 65 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6791 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2479282,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 620581,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75793,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9504,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –1773403,7 мың теңге;
2) шығындар – 2655107,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -41419,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 13600,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55019,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -134405,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 134405,9 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 13600,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55019,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 176027,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 121 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 1708043,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 2500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 24.10.2017 № 116 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Сарыкөл ауданының кент, ауыл және ауылдық округтерінің 2017-2019 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Сарыкольского района на 2017–2019 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6791. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2479282,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 620581,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75793,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9504,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1773403,7 тысячи тенге;
2) затраты – 2655107,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -41419,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13600,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55019,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -134405,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 134405,9 тысяч тенге;
поступления займов – 13600,5 тысяч тенге;
погашение займов – 55019,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176027,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2017 № 121 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен на 2017 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1708043,0 тысячи тенге в бюджет района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 2500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24.10.2017 № 116 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, села и сельских округов Сарыкольского района на 2017-2019 годы, согласно приложению 5.