Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 9 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6272 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2330924,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 498147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2230,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 480,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1830067,0 мың теңге;
2) шығындар – 2339396,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10994,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8095,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19466,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19466,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
2 - ші кезектен тыс
сессиясының төрайымы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы А. Бараншина
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 9 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 373 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6272
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6102 опубликовано 6 января 2016 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2330924,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 498147,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 480,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1830067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2339396,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10994,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8095,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19466,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19466,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 2-ой
внеочередной сессии,
секретарь районного
маслихата А. Бараншина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
_________________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного
Учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
_______________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 9
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 373
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы