Ұзынкөл ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2016 жылға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 6450 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 8-тармағына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2016 жылға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3-ші кезекті сессиясының төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Бараншина
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
__________________У. Наурызбаева
2016 жылғы "20" мамыр
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінің басшысының
міндетін атқарушысы
____________________Г. Бобрешова
2016 жылғы "20" мамыр

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Узункольского района на 2016 год
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 20 мая 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2016 года № 6450
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Узункольского района на 2016 год подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 3-ей очередной сессии,
секретарь районного маслихата
А. Бараншина
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
____________________ У. Наурузбаева
"20" мая 2016 года
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
Узункольского района"
__________________ Г. Бобрешова
"20" мая 2016 года