Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 17 тамыздағы (VI сайланған VI сессиясы) "Павлодар облысы елді мекендерінің аумағында жануарларды ұстау қағидаларын бекіту туралы" № 56/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 72/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5316 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 23/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 23/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 17 тамыздағы "Павлодар облысының елді мекендерінің аумағында жануарларды ұстау қағидаларын бекіту туралы" № 56/6 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5237 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 38 "Регион.kz" газетінде жарияланған) шешімініне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Павлодар облысының елді мекендерінің аумағында жануарларды ұстау қағидаларындағы "Жануарлар иелерінің құқықтары мен міндеттері" 6 тарауы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Капенов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

О внесении изменения в решение областного маслихата (VІ сессия, VІ созыв) от 17 августа 2016 года № 56/6 "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2016 года № 72/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2017 года № 5316. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 23/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 23/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (VІ сессия, VІ созыв) от 17 августа 2016 года № 56/6 "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5237, опубликованное в газете "Регион кz" от 23 сентября 2016 года № 38) следующее изменение:
в Правилах содержания животных на территории населенных пунктов Павлодарской области, утвержденных указанным решением, 6 глава "Права и обязанности владельцев животных" исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Капенов
Секретарь областного маслихата В. Берковский