Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы Ақсу қаласының жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылату туралы" № 356/47 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 429/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 сәуірде № 5065 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 312/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.05.2019 № 312/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы Ақсу қаласының жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылату туралы" № 356/47 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4671 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 33 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспе бөлігінде "387-бабының 1-1-тармағына" деген сөздер мен сандар "386-бабының 5-тармағына" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың кәсіпкерлікті, агроөнеркәсіптік кешен мен коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев

О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата от 22 июля 2015 года № 356/47 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 16 марта 2016 года № 429/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 апреля 2016 года № 5065. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 мая 2019 года № 312/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.05.2019 № 312/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 22 июля 2015 года № 356/47 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4671, опубликованное 28 августа 2015 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" № 33) следующее изменение:
в преамбуле решения слова и цифры "пунктом 1-1 статьи 387" заменить словами и цифрами "пунктом 5 статьи 386".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития предпринимательства, агропромышленного комплекса и коммунального хозяйства городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев