Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Ақсу аймағының елді мекендерінде тұратын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы" № 78/10 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 15/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 мамырда № 5108 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 143/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 03.11.2017 № 143/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Ақсу аймағының елді мекендерінде тұратын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы" № 78/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3330 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 4 жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мен 1-тармағы "спорт" деген сөзден кейін "және ветеринария" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ғ. Әмірханова
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев

О внесении дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 7 декабря 2012 года № 78/10 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах Аксуского региона"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 апреля 2016 года № 15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 мая 2016 года № 5108. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 143/17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовании)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 03.11.2017 № 143/17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовании).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 7 декабря 2012 года № 78/10 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах Аксуского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3330, опубликованное 16 января 2013 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь" № 4 ) следующие дополнения:
заголовок и пункт 1 указанного решения после слова "спорта" дополнить словами "и ветеринарии".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Амирханова
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев