Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 3 наурыздағы "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Ақтоғай ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 246/57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 32/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 5210 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 246/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 27.06.2019 № 246/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына 13) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 3 наурыздағы "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Ақтоғай ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 246/57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 наурыздағы № 5015 тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірдегі № 14 "Ауыл тынысы", № 14 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"7 (жеті есе)" деген саны мен сөздер "10 (он есе)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"7 (жеті есе)" деген саны мен сөздер "10 (он есе)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасыҰ Г.Ғ. Құрманғалиева
Мәслихат хатшысы Ж.Ш. Ташенев

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 3 марта 2016 года № 246/57 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Актогайского района Павлодарской области"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20 июля 2016 года № 32/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2016 года № 5210. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 июня 2019 года № 246/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.06.2019 № 246/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кодекс от 10 декабря 2008 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 3 марта 2016 года № 246/57 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Актогайского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 марта 2016 года № 5015, опубликовано 2 апреля 2016 года в газетах "Ауыл тынысы" № 14, "Пульс села" № 14) следующие изменения:
в пункте 1:
цифру и слово "7 (семь)" заменить цифрами и словом "10 (десять)";
в пункте 2:
цифру и слово "7 (семь)" заменить цифрами и словом "10 (десять)".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.Г. Курмангалиева
Секретарь маслихата Ж.Ш. Ташенев