Павлодар облысы Баянауыл ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 56/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5308 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 287/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 287/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 444-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Баянауыл ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі 10 (он) есе жоғарылатылсын.
2. Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы "Павлодар облысы Баянауыл ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 наурызда № 5014 болып тіркелген, 2016 жылғы 08 сәуірдегі № 15 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) № 337/55 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының заңдылық, азаматтардың өтініш-шағымдарын қабылдау және аграрлық мәселелер мен экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы А. Какимова
Аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен

О повышении ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Баянаульского района Павлодарской области
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 28 ноября 2016 года № 56/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2016 года № 5308. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 25 ноября 2019 года № 287/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 25.11.2019 № 287/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Баянаульского района Павлодарской области.
2. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата от 24 февраля 2016 года № 337/55 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Баянаульского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 марта 2016 года за № 5014, опубликованное 08 апреля 2016 года в газете "Баянтау" за № 15).
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по законности, принятию заявлений и обращений граждан, а так же по аграрным вопросам и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Какимова
Секретарь районного маслихата Т. Қасен