Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 357-5/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 5069 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы N 26/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.06.2016 N 26/6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесі 7 (жеті) есе жоғарылатылсын.
2. Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі 7 (жеті) есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының аграрлық мәселелер және экология бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кантарбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков

О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 марта 2016 года № 357-5/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 апреля 2016 года № 5069. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 30 июня 2016 года N 26/6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 30.06.2016 N 26/6.
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в 7 (семь) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 7 (семь) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по аграрным вопросам и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кантарбаев
Секретарь районного маслихата В. Крутиков