2017 жылға Шарбақты ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 17 қарашадағы № 368/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 5288 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 218/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.07.2017 № 218/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы:
Шарбақты ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Шарбақты ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 1 қосымшаға сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Шарбақты ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының екі пайызы көлемінде, 2 қосымшаға сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Шарбақты ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының екі пайызы көлемінде, 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации по Щербактинскому району на 2017 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 17 ноября 2016 года № 368/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2016 года № 5288. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июля 2017 года № 218/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.07.2017 № 218/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", с приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Щербактинскому району в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Шербактинского района, независимо от организационно-правовой формы и форм собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников в организациях Шербактинского района, независимо от организационно-правовой формы и форм собственности, согласно приложению 2;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов от списочной численности работников в организациях Щербактинского района, независимо от организационно-правовой формы и форм собственности, согласно приложению 3.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.А. Неғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев
Шарбақты аудан әкімдігінің
2016 жылғы "17" қараша
№ 368/9 қаулысына
1 қосымша
Шарбақты ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік
жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының
түлектері болып табылатын жастар қатарындағы
азаматтарға арналған жұмыс орнындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарға арналған жұмыс орындарының саны
1
ЖШС "Шарбақты - Құс"
170
1%
2
Шарбақты аудан әкімдігінің
2016 жылғы "17" қараша
№ 368/9 қаулысына
2 қосымша
Шарбақты ауданы бойынша бас бостандығынан
айыру орындарынан босатылған адамдарға
арналған жұмыс орнындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны
1
ЖШС "Шарбақты - Құс"
170
2%
4
Шарбақты аудан әкімдігінің
2016 жылғы "17" қараша
№ 368/9 қаулысына
3 қосымша
Шарбақты ауданы бойынша Пробация қызметінің есебінде
тұрған адамдарға арналған жұмыс орнындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны
1
ЖШС "Шарбақты - Құс"
170
2%
4

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Негманову Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким района Б. Ибраев
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "17" ноября 2016 года
№ 368/9
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших
или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей,
являющихся выпускниками организаций образования
по Щербактинскому району
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
ТОО "Шарбакты Қус"
170
1%
2
приложение 2
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "17" ноября 2016 года
№ 368/9
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы по Щербактинскому району
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
ТОО "Шарбакты Қус"
170
2%
4
приложение 3
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "17" ноября 2016 года
№ 368/9
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы
пробации по Щербактинскому району
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
ТОО "Шарбакты Қус"
170
2%
4