"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 289 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда N 3670 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 317 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 19.08.2016 № 317 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 289 қаулысына ("Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 қазан жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3380 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
1-тараудың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелді) сәйкес әзірленді, атауы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген облыстың дене шынықтыру және спорт саласындағы функцияларды жүзеге асыратын тиісті бөлімшелері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
көрсетілген регламентке 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 06 августа 2015 года № 289 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2016 года № 3670. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 августа 2016 года № 317
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19.08.2016 № 317.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 06 августа 2015 года № 289 (опубликовано 23 октября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3380) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";
в регламенте государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям", утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";
абзац первый раздела 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии с приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276), оказывается соответствующими подразделениями осуществляющими функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области, наименование которого указано в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – услугодатель).";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению соответственно.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысына 1-қосымша
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстың дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органының көрсетілетін қызметті берушісі
Атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 15.
Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі демалыспен.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысына 2-қосымша
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Кiмге ________________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы ______________________________________________
жергілікті атқарушы органның немесе уәкілетті
органның басшысының
______________________________________________
лауазымы,тегі, аты,әкесінің аты
Кiмнен ______________________________________
(жергілікті спорт федерациясы басшысының немесе ______________________________________________
өкiлiнiң тегі, аты, әкесінің аты)
______________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Аккредиттeу өткізуге өтініш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесін көрсете отырып, спорт федерациясының атауы)
___________________________________________________________________
аккредиттеу өткізуді сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) _______________________________________________________________________
2) _______________________________________________________________________
3) _______________________________________________________________________
4) _______________________________________________________________________
5) _______________________________________________________________________
6) _______________________________________________________________________
7) _______________________________________________________________________
8)_______________________________________________________________________
9)_______________________________________________________________________
10)______________________________________________________________________

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Услугодатель в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области
Наименование
Адрес
График работы
1
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 15.
Понедельник – пятница с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Выходные дни: суббота, воскресенье
Приложение 2 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Кому ______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество руководителя
____________________________________________
уполномоченного органа или местного исполнительного
________________________________________________
органа в области физической культуры и спорта)
от _________________________________________
(фамилия, имя, отчество руководителя или представителя
________________________________________
спортивной федерации)
_______________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление на проведение аккредитации
Прошу Вас провести аккредитацию
__________________________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
К заявлению прилагаются следующие документы:
1)__________________________________________________________________________
2)_______________________________________________________________________
4)_________________________________________________________________________
5)_______________________________________________________________________
6)______________________________________________________________________________
7)__________________________________________________________________________
8)___________________________________________________________________________
9)_________________________________________________________________________
10)__________________________________________________________________________

11)______________________________________________________________________
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісем беремін.
Мөр орны ___________ _____________________________________
(қолы)       (тегi, аты, әкесінің аты)
20__ жылғы "___" ____________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
Тiркеу нөмiрi ___________________________________
_______________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның қолы, тегi, аты, әкесінің аты)
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысына 3-қосымша
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Кiмге ________________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы ___________________________________________
жергілікті атқарушы немесе уәкілетті орган басшысының ___________________________________________
лауазымы,тегі, аты,әкесінің аты
Кiмнен _____________________________________
(жергілікті спорт федерациясы басшысының
немесе _________________________
___________________________________________
өкiлiнiң тегі, аты, әкесінің аты
___________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Куәліктің телнұсқасын алу (қайта ресімдеу) туралы өтініш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесі көрсетілген спорт федерациясының атауы)
аккредиттеу туралы куәлігінің телнұсқасын беруді (қайта ресімдеуді) сұраймын.
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Мөр орны___________ _____________________________________
(қолы)       (тегi, аты, әкесінің аты)
20__ жылғы "___" ___________________________________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
______________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның тегi, аты, әкесінің аты)
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысына 4-қосымша
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге араласқан ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 ақпандағы № 59 қаулысына 5-қосымша
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша уәкілетті өкілі көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кездегі "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтағышы

11) ________________________________________________________________________
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
место для печати __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
______________________________________________________________
(подпись, фамилия, отчество имя лица, принявшего заявление)
Приложение 3 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Кому ______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество руководителя
____________________________________________
уполномоченного органа или местного исполнительного
________________________________________________
органа в области физической культуры и спорта)
от _________________________________________
(фамилия, имя, отчество руководителя или
________________________________________
представителя спортивной федерации)
_______________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление о выдаче дубликата
(о переоформлении) свидетельства
Прошу Вас выдать дубликат (переоформить) свидетельства об аккредитации ________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
место для печати ________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество лица, принявшего заявления
Приложение 4 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал
Приложение 5 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2016 года № 59
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитации местных спортивных федераций" при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю

2) Көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша уәкілетті өкілі көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кездегі "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" (аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу, жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру) мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтағышы
Шартты белгілер:

2) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитации местных спортивных федераций" (переоформление свидетельства об аккредитации и выдача дубликата свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям) при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю
Условные обозначения: