"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 152 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда N 3777 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 48 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 152 қаулысымен бекітілген
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 9-3/1000 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12437 болып тіркелген) бекітілген "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленді.
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июня 2016 года № 3777. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 марта 2019 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.03.2019 № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года № 152
Регламент государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (далее – регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость", утвержденный приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 9-3/1000 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12437) (далее – стандарт).
Государственная услуга "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (далее – государственная услуга), оказывается местным исполнительным органом Северо-Казахстанской области (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының немесе оны алмастырушы тұлғаның бұйрығымен ресімделетін субсидиялар төлеу туралы шешім.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдары тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есептелген шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасы мөлшерінде субсидияларды аударуға өтінімдерді ұсынуы болып табылады.
Дайындаушы ұйымдардың өтінімдерін көрсетілетін қызметті беруші жыл сайын есептік жылдан кейінгі жылдың 10 мамырына дейін қабылдайды.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 16-1-бабының 5-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін сатып алу жөніндегі мәліметтерді және стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін өткізу жөніндегі мәліметтерді Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органына (әкімдік) тоқсаннан кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей ұсынып отырады.
Қабылдаған күні және уақыты көрсетіле отырып, көшірмесіне кеңседе тіркелгендігі туралы белгі қою өтініштің қабылданғандығын растау болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінімді қабылдайды және тіркейді, оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және өтінімді құрылымдық бөлімшенің басшысына тапсырады – 2 (екі) сағат;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы келіп түскен өтінімді зерделейді және көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысын айқындайды – 1 (бір) сағат;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы ұсынылған өтінімнің дұрыс ресімделуін тексереді, Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік кіріс органдарын (бұдан әрі - мемлекеттік кіріс органдары) өтінімнің көшірмесін қоса бере отырып, оны алғаны туралы жазбаша түрде хабардар етеді – 2 (екі) жұмыс күні;

2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение о выплате субсидий, оформляемое приказом руководителя услугодателя или лица, его замещающего.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) заявки на перечисление субсидий в размере суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет в пределах исчисленного по форме, согласно приложению 1 к стандарту.
Заявки заготовительных организаций принимаются услугодателем ежегодно до 10 мая года, следующего за отчетным годом.
В соответствии с пунктом 5 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" услугополучатель не позднее 10 числа месяца, следующего за кварталом, представляет в местный исполнительный орган (акимат) Северо-Казахстанской области сведения по приобретению сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 2 к стандарту и сведения по реализации сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 3 к стандарту.
Подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии с указанием даты и времени приема.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник канцелярии услугодателя принимает и регистрирует заявку, передает ее руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и передает заявку руководителю структурного подразделения – 2 (два) часа;
3) руководитель структурного подразделения изучает поступившую заявку и определяет ответственного исполнителя структурного подразделения услугодателя – 1 (один) час;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проверяет правильность оформления предоставленной заявки, письменно извещает органы государственных доходов Северо-Казахстанской области (далее – органы государственных доходов) о получении заявки, с приложением ее копии – 2 (два) рабочих дня;

5) мемлекеттік кіріс органдары осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша дайындаушы ұйымдар жөніндегі мәліметтерді (бұдан әрі – дайындаушы ұйымдар жөніндегі мәліметтер) ұсынады – көрсетілетін қызметті берушінің өтінімді қабылдағаны туралы хабарлама алған күннен кейінгі күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы өтінімде көрсетілген мәліметтермен және мемлекеттік кіріс органдары ұсынған дайындаушы ұйым жөніндегі мәліметтермен дайындаушы ұйыммен ұсынылған осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін сатып алу жөніндегі мәліметтермен және осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін өткізу жөніндегі мәліметтермен салыстыру жүргізеді – 2 (екі) жұмыс күні.
Салыстыру нәтижелері бойынша мәліметтер сәйкес келген жағдайда субсидиялар төлеу туралы көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрығының жобасын не мәліметтер сәйкес келмеген жағдайда – мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тартуды көрсетілетін қызметті алушының атына жібере отырып, субсидиялар төлеуден бас тарту туралы көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрығының жобасын дайындайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің тиісті жобасын көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесі басшысына келісу үшін тапсырады – 1 (бір) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын қарайды, келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға тапсырады – 2 (екі) сағат;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсырады – 2 (екі) сағат;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері тіркейді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.
7. Келесі рәсімді (іс-әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-әрекеттің) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарары;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындау;
4) мемлекеттік кіріс органдарына жіберілген хабарлама;
5) мемлекеттік кіріс органдарымен ұсынылған мәліметтер;
6) салыстыру актісі, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындау, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын тапсыру;

5) органы государственных доходов предоставляют сведения по заготовительной организации по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту (далее – сведения по заготовительной организации) – 3 (три) рабочих дня со дня, следующего с даты получения уведомления о принятии заявки услугодателем;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проводит сверку сведений, указанных в заявке и сведений по приобретению сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту и по реализации сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 4 настоящего регламента, представленных заготовительной организацией со сведениями по заготовительной организации, предоставленными органами государственных доходов – 2 (два) рабочих дня.
По результатам сверки, в случае соответствия сведений готовит проект приказа руководителя услугодателя о выплате субсидий либо в случае несоответствия сведений – проект приказа руководителя услугодателя об отказе в выплате субсидий с направлением в адрес услугополучателя мотивированного отказа в оказании государственной услуги, передает соответствующий проект результата оказания государственной услуги руководителю структурного подразделения услугодателя для согласования – 1 (один) рабочий день;
7) руководитель структурного подразделения услугодателя рассматривает проект результата государственной услуги, согласовывает и передает на подпись руководителю услугодателя – 2 (два) часа;
8) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и передает его работнику канцелярии услугодателя – 2 (два) часа;
9) работник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает услугополучателю результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления услугополучателя;
2) резолюция руководителя услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя услугодателя;
4) направленное извещение в органы государственных доходов;
5) сведения, предоставленные органами государственных доходов;
6) акт сверки сведений, подготовка проекта результата оказания государственной услуги, передача проекта оказания государственной услуги руководителю структурного подразделения услугодателя;

7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын келісу және тапсыру;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсыру;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерімен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы;
5) мемлекеттік кірістер органдары.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметшілер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінімді қабылдайды және тіркейді, оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және өтінімді құрылымдық бөлімшенің басшысына тапсырады – 2 (екі) сағат;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы келіп түскен өтінімді зерделейді және көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысын айқындайды – 1 (бір) сағат;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы ұсынылған өтінімнің дұрыс ресімделуін тексереді, Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік кіріс органдарын (бұдан әрі - мемлекеттік кіріс органдары) өтінімнің көшірмесін қоса бере отырып, оны алғаны туралы жазбаша түрде хабардар етеді – 2 (екі) жұмыс күні;
5) мемлекеттік кіріс органдары осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша дайындаушы ұйымдар жөніндегі мәліметтерді (бұдан әрі – дайындаушы ұйымдар жөніндегі мәліметтер) ұсынады – көрсетілетін қызметті берушінің өтінімді қабылдағаны туралы хабарлама алған күннен кейінгі күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы өтінімде көрсетілген мәліметтермен және мемлекеттік кіріс органдары ұсынған дайындаушы ұйым жөніндегі мәліметтермен дайындаушы ұйыммен ұсынылған осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін сатып алу жөніндегі мәліметтермен және осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл шаруашылығы өнімін өткізу жөніндегі мәліметтермен салыстыру жүргізеді – 2 (екі) жұмыс күні.
Салыстыру нәтижелері бойынша мәліметтер сәйкес келген жағдайда, субсидиялар төлеу туралы көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрығының жобасын не мәліметтер сәйкес келмеген жағдайда – мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тартуды көрсетілетін қызметті алушының атына жібере отырып, субсидиялар төлеуден бас тарту туралы көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрығының жобасын дайындайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің тиісті жобасын көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің басшысына келісу үшін тапсырады – 1 (бір) жұмыс күні;

7) согласование и передача проекта результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя;
8) подписание руководителем услугодателя результата государственной услуги и передача его работнику канцелярии услугодателя;
9) регистрация и выдача услугополучателю результата государственной услуги работником канцелярии услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения услугодателя;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя;
5) органы государственных доходов.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) работник канцелярии услугодателя принимает и регистрирует заявку, передает ее руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и передает заявку руководителю структурного подразделения – 2 (два) часа;
3) руководитель структурного подразделения изучает поступившую заявку и определяет ответственного исполнителя структурного подразделения услугодателя – 1 (один) час;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проверяет правильность оформления предоставленной заявки, письменно извещает органы государственных доходов Северо-Казахстанской области (далее – органы государственных доходов) о получении заявки, с приложением ее копии – 2 (два) рабочих дня;
5) органы государственных доходов предоставляют сведения по заготовительной организации по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту (далее – сведения по заготовительной организации) – 3 (три) рабочих дня со дня, следующего с даты получения уведомления о принятии заявки услугодателем;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проводит сверку сведений, указанных в заявке и сведений по приобретению сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту и по реализации сельскохозяйственной продукции по форме, согласно приложению 4 настоящего регламента, представленных заготовительной организацией со сведениями по заготовительной организации, предоставленными органами государственных доходов – 2 (два) рабочих дня.
По результатам сверки, в случае соответствия сведений готовит проект приказа руководителя услугодателя о выплате субсидий либо в случае несоответствия сведений – проект приказа руководителя услугодателя об отказе в выплате субсидий с направлением в адрес услугополучателя мотивированного отказа в оказании государственной услуги, передает соответствующий проект результата оказания государственной услуги руководителю структурного подразделения услугодателя для согласования – 1 (один) рабочий день;

7) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын қарайды, келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға тапсырады – 2 (екі) сағат;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсырады – 2 (екі) сағат;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілмейді, мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану қарастырылмаған.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылдар рәсімдерінің (іс-қимылдарының) сипаттамасы, сондай-ақ өзге көрсетілетін қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтамалығында келтірілген.
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 10.01.2019 № 5 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
1
2
3
4
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Парк көшесі, 57В
Порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (Көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінімдерді қабылдау немесе мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Нысан
_______ жыл үшін дайындаушы ұйым жөніндегі мәліметтер
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік кіріс органының атауы)
теңге
Р/с
Дайындаушы ұйымның атауы
Бизнес-сәйкестендірілген нөмір
Жылдық жиынтық табыс сомасы
Декларациялар бойынша төлеуге есептелген қосылған құн салығы сомасы
Декларациялар бойынша есептелген шекте төленген қосылған құн салығы сомасы
Басшы (Тегі, аты, әкесінің аты)
(қолы)
мөр орны
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
20____ жылғы ____ тоқсан үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алу жөніндегі мәліметтер
_______________________________________________________________
(дайындаушы ұйымның атауы)
_____________________________________________________________________
р/с №
Жеткізуші атауы
Өнімнің атауы
Саны (көлемі)
Бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Қосылған құн салығы сомасы (теңге)
Жиыны
Дайындаушы ұйым басшысының
Тегі, аты, әкесінің аты және қолы
__________________________________________________ мөр орны
Дайындаушы ұйымның бас бухгалтерінің
Тегі, аты, әкесінің аты және қолы
___________________________________________________
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымша
Нысан
20____ жылғы ____ тоқсан үшін ауыл шаруашылығы өнімін өткізу жөніндегі мәліметтер
_______________________________________________________________
(дайындаушы ұйымның атауы)
_______________________________________________________________
р/с №
Өнімді алушының атауы
Өнімнің атауы
Саны (көлемі)
Өткізу бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Қосылған
құн салығы сомасы (теңге)
Жиыны
Дайындаушы ұйым басшысының
Тегі, аты, әкесінің аты және қолы
__________________________________________________ мөр орны
Дайындаушы ұйымның бас бухгалтерінің
Тегі, аты, әкесінің аты және қолы
____________________________________________________
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

7) руководитель структурного подразделения услугодателя рассматривает проект результата государственной услуги, согласовывает и передает на подпись руководителю услугодателя – 2 (два) часа;
8) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и передает его работнику канцелярии услугодателя – 2 (два) часа;
9) работник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает услугополучателю результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" не оказывается, использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий) взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Услугодатель
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 10.01.2019 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Юридический адрес
График работы
1
2
3
4
1
Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Парковая, 57В
График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" прием заявок или выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Форма
Сведения по заготовительной организации за ______________________________ год
______________________________________________
(Наименование органа государственных доходов)
тенге
п/п
Наименование заготовительной организации
Бизнес-идентификационный номер
Сумма совокупного годового дохода
Сумма налога на добавленную стоимость исчисленная к уплате по декларациям
Сумма налога на добавленную стоимость уплаченная в пределах исчисленной по декларациям
Руководитель (фамилия, имя, отчество)
(подпись)
место печати
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Субсидирование по заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Форма
Сведения по приобретению сельскохозяйственной продукции за квартал 20 года
________________________________________________
(Наименование заготовительной организации)
________________________________________________
п/п
Наименование поставщика
Наименование продукции
Количество (объем)
Цена (тенге)
Сумма (тенге)
Сумма налога на добавленную стоимость (тенге)
Итого
Фамилия, имя, отчество и подпись руководителя
заготовительной организации
__________________________________________________ место печати
Фамилия, имя, отчество и подпись главного бухгалтера
заготовительной организации __________________________
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Субсидирование по заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Форма
Сведения по реализации сельскохозяйственной продукции за квартал 20 года
_______________________________________________
(Наименование заготовительной организации)
п/п
Наименование получателя продукции
Наименование продукции
Количество (объем)
Цена реализации (тенге)
Сумма (тенге)
Сумма налога на добавленную стоимость (тенге)
Итого
Фамилия, имя, отчество и подпись руководителя
заготовительной организации
____________________________________________ место печати
Фамилия, имя, отчество и подпись главного бухгалтера
заготовительной организации __________________________
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения: