"Жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16-13 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы N 7-5с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 тамызда N 3882 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 3-25 с шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 16.04.2018 № 3-25 с (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16-13 с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 21 мамырдағы № 13-13-104 тіркелген, 2009 жылғы 1 маусымдағы "Шұғыла" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспе мәтіні келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 387 бабының 1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған VІ сессия
төрағасы
Д. Искаков
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Уәлиханов ауданы
бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекеме басшысы
2016 жылғы 3 тамыз
Ш. Альмурзин

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16-13 с "Об утверждении базовых ставок земельного налога"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 августа 2016 года N 7-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2016 года N 3882. Утратило силу решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 3-25 с
Сноска. Утратило силу решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16.04.2018 № 3-25 с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16-13 с "Об утверждении базовых ставок земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-104 от 21 мая 2009 года, опубликовано 1 июня 2009 года в газете "Шұғыла") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
V сессии VI созыва
Д. Искаков
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Уалихановскому
району Департамента
государственных доходов по
Северо-Казахстанской области
Комитета государственных
доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
3 август 2015 года
Ш. Альмурзин