"Уәлиханов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 2-21 с шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы N 7-7с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада N 3924 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Уәлиханов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 2-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 2658 тіркелген, 2014 жылғы 22 сәуірдегі "Кызылту" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ шақырылған VІІсессия төрағасы Т. Дүйсембеков
Уәлиханов аудандықмәслихаттың хатшысы Б. Кәдіров

О признании утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 2-21 с "Об утверждении регламента Уалихановского районного маслихата"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 октября 2016 года N 7-7с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 ноября 2016 года N 3924
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении регламента Уалихановского районного маслихата" от 28 февраля 2014 года № 2-21 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2658 от 9 апреля 2014 года, опубликовано 22 апреля 2014 года в газете "Кызылту").
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІІ сессии VІ созыва Т. Дюсембеков
Секретарь Уалихановскогорайонного маслихата Б. Кадиров