Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 213 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 68 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 3473 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 шілдедегі № 147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 17.07.2019 № 147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16–бабының 3–тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 213 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентiн бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3276 болып тіркелген, 2015 жылы 20 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентiнде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)";
4-тармақ "(бұдан әрі – Стандарт)" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11086 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;
барлық мәтін бойынша "ХҚКО", "ХҚКО-на", "ХҚКО-ға", "ХҚКО-ның" деген сөздер "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорациясына", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" деген сөздер "Мемлекеттік корпорация" деген сөздермен өзгертілсін;
1, 2 - қосымшалар және 3-қосымшаның № 1 диаграммасы осы қаулының 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің
2016 жылғы 5 сәуірдегі
№ 68 қаулысына
1-қосымша
"Мұрағат анықтамаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы
Атырау облысы әкімдігінің
2016 жылғы 5 сәуірдегі
№ 68 қаулысына
2-қосымша
"Мұрағат анықтамаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Атырау облысы әкімдігінің 2016
жылғы 5 сәуірдегі № 68
қаулысына 3-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттiк қызметті көрсету кезiндегi функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 213 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Атырауской области от 05 апреля 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 апреля 2016 года № 3473. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 17.07.2019 № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 10 июля 2015 года № 213 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3276, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в Регламенте государственной услуги "Выдача архивных справок", утвержденном указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)";
пункт 4 после слов "(далее - Стандарт)" дополнить словами "(зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11086)";
по всему тексту слова "ЦОН", "ЦОНа" заменить словами "Государственная корпорация", "Государственной корпорации", слова "центр обслуживания населения" заменить словами "Государственная корпорация";
приложения 1, 2 и диаграмму № 1 приложения 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукан Ш.Ж. - заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Атырауской области
от 5 апреля 2016 года № 68
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждый процедуры (действия)
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 5 апреля 2016 года № 68
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача архивных справок"
Приложение 3 к постановлению
акимата Атырауской области от
5 апреля 2016 года № 68
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через государственную корпорацию