Атырау облыстық әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 168 "Жайық–Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 67 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 3476 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облыстық әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 168 "Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2467 болып тіркелген, 2006 жылы 29 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 10 және 73-баптарын, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10, 25-баптарын, "Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу қағидаларын және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 18-04/245 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11227 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу қағидаларының 67-тармағын, сондай-ақ халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиясының 2006 жылғы 21 наурыздағы мәжіліс хаттамасын басшылыққа ала отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 20 июня 2006 года № 168 "О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)"
Постановление акимата Атырауской области от 5 апреля 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2016 года № 3476
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Атырауской области от 20 июня 2006 года №168 "О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2467, опубликовано 29 июля 2006 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Руководствуясь статьями 10 и 73 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", статьями 10, 25 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", пунктом 67 Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов (или) участков, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 18-04/245 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11227), а также протоколом заседания конкурсной Комиссии по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения от 21 марта 2006 года, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Накпаева С.Ж.- заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким области Н. Ногаев