Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Атырау қала әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 1872 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 06 ақпанда № 3778 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 2)-тармақшасына және 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктер жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Айтбаевқа жүктелсін.

О приватизации имуществ коммунальной собственности города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 декабря 2016 года № 1872. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 февраля 2017 года № 3778
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества коммунальной собственности города Атырау согласно приложению настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Айтбаева А.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылдың "27" желтоқсандағы № 1872 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын қалалық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Тіркеу нөмірі
Шығарыл
ған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Daewoo Nexia автокөлігі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шапкенов С.
Приложение к постановлению Атырауского городского акимата от "27" декабря 2016 года № 1872
Перечень имущества городской коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Регистраци
онный номер
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автотранспорт Daewoo Nexia

399 AB 06
2011
"Қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Chevrolet Lacetti автокөлігі
E 761 BP
2008
"Атырау қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
Автобус Паз 3205-110 автокөлігі
E 407 BP
2004
"Жалпы білім беретін № 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
4
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 774 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 740 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 731 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
7
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 750 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
8
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 794 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 773 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 778 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
11
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 886 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 783 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
13
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 759 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 890 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 762 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
16
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 798 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
17
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 756 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 766 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
19
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 749 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 791 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
21
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 795 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
22
Daewoo Bs 090 автокөлігі
E 744 BҮ
2007
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі

399 AB 06
2011
Государственное учреждение "Городской отдел внутренней политики"
2
Автотранспорт Chevrolet Lacetti
E 761 BP
2008
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Атырау"
3
Автотранспорт Автобус Паз 3205-110
E 407 BР
2004
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6"
4
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 774 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
5
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 740 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
6
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 731 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
7
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 750 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
8
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 794 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
9
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 773 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
10
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 778 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
11
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 886 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
12
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 783 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
13
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 759 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
14
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 890 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
15
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 762 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
16
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 798 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
17
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 756 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
18
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 766 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
19
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 749 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
20
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 791 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
21
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 795 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
22
Автотранспорт Daewoo Bs 090
E 744 BҮ
2007
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"