Жылыой аудандық әкімиятының 2008 жылғы 20 тамыздағы № 222 "Жылыой ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 3446 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № 163 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-2) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жылыой ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" аудандық әкімиятының 2008 жылғы 20 тамыздағы № 222 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-96 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 қыркүйекте "Кең Жылой" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Орталық атқарушы орган айқындайтын тәртіппен ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Өмірбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Ахметов

О внесении изменения в постановление Жылыойского районного акимата от 20 августа 2008 года № 222 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 8 января 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2016 года № 3446. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20.04.2016 № 163.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Жылыойского районного акимата от 20 августа 2008 года № 222 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4-2-96, опубликованное в районной газете "Кең Жылой" от 26 сентября 2008 года) следующее изменение:
Пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Для трудоустройства инвалидов установить квоту в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в порядке, определяемом центральным исполнительным органом.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Умирбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Ж. Ахметов