Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256-V "Исатай ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 46-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 3603 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 52-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 52-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3- бабының 6 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы қаулысына сәйкес және 2016 жылғы 10 тамыздағы Аққыстау ауылдық округі әкімінің № 2, 2016 жылғы 09 тамыздағы Забурын ауылдық округі әкімінің № 15, 2016 жылғы 09 тамыздағы Жанбай ауылдық округі әкімінің № 35, 2016 жылғы 8 тамыздағы Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің № 28, 2016 жылғы 09 тамыздағы Қамысқала ауылдық округі әкімінің № 31, 2016 жылғы 10 тамыздағы Нарын ауылдық округі әкімінің № 9, 2016 жылғы 08 тамыздағы Исатай ауылдық округі әкімінің № 17 шешімдерін қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 05 мамырдағы № 256-V "Исатай ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3218 тіркелген, "Нарын таңы" газетінде 2015 жылы 18 маусымда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Аққыстау ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданының Аққыстау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Забурын ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданының Забурын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение районного маслихата от 5 мая 2015 года № 256-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Исатайского района"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 17 августа 2016 года № 46-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 сентября 2016 года № 3603. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2023 года № 52-VIII
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 52-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и рассмотрев решении от 10 августа 2016 года акима Аккистауского сельского округа № 2, от 09 августа 2016 года акима Забурынского сельского округа № 15, от 09 августа 2016 года акима Жанбайского сельского округа № 35, от 08 августа 2016 года акима Тущыкудыкского сельского округа № 28, от 9 августа 2016 года акима Камыскалинского сельского округа № 31, от 10 августа 2016 года акима Нарынского сельского округа № 9, от 08 августа 2016 года акима Исатайского сельского округа № 17 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 05 мая 2015 года № 256-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Исатайского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3218, опубликованное 18 июня 2015 года в газете "Нарын таны") следующие изменения:
в пункте 10 приложения 1 правил:
слово "в аппарат акима Аккистауского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Аккистауского сельского округа Исатайского района";
в пункте 10 приложения 2 правил:
слово "в аппарат акима Забурунского сельского округа заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Забурунского сельского округа Исатайского района";

қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Жанбай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданының Жанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 4 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданының Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 5 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Қамысқала ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер, "Исатай ауданынының Қамысқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 6 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Нарын ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданының Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 7 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Исатай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Исатай ауданынының Исатай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, құқық қорғау және депутаттық әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә.Төлебаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
V сессиясының төрағасы
Р. Әбшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

в пункте 10 приложения 3 правил:
слово "в аппарат акима Жанбайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Жанбайского сельского округа Исатайского района";
в пункте 10 приложения 4 правил:
слово "в аппарат акима Тущыкудыкского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Тущыкудыкского сельского округа Исатайского района";
в пункте 10 приложения 5 правил:
слово "в аппарат акима Камыскалинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Камыскалинского сельского округа Исатайского района";
в пункте 10 приложения 6 правил:
слово "в аппарат акима Нарынского сельского округа заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Нарынского сельского округа Исатайского района";
в пункте 10 приложения 7 правил:
слово "в аппарат акима Исатайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Исатайского сельского округа Исатайского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам правовой защиты, законности и депутатской этики (А.Тулебаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
V сессии районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев