Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 332 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3594 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 наурыздағы № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 05.03.2024 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 маусымдағы № 32-VI "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандары лауазымдарының тізбесі туралы" шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 6 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
"Келісілді"
Аудандық мәслихаттың
IV сессиясының төрағасы
___________________ 2016 жыл
Ө. Тәжібаев
"Келісілді"
Аудандық мәслихат хатшысы
___________________ 2016 жыл
Б. Жүгінісов
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы "29" шілдедегі № 332 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдары:
аудандық халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;
мамандар: әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымыдық бөлімшесінің маманы, қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру саласындағы мамандар лауазымдары:
мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы, басшысының орынбасары (басшының әкімшілік-шаруашылық бөлігі мәселелері жөніндегі орынбасарынан басқа);
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы: мектепке дейінгі білім беру ұйымының, әдістемелік кабинеттің (орталық), психологиялық-педагогикалық түзеу кабинетінің;
лагердің, интернаттың, кітапхананың басшысы (меңгерушісі);
мамандар: мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы (түзету) және мамандандырылған білім беру ұйымдарының барлық мамандықтағы мұғалімдері, оның ішінде мұғалім-дефектолог (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог), мұғалім-логопед, бастапқы әскери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы, тәлімгер, тәрбиелеуші, әдіскер (негізгі қызметтер), музыкалық жетекші (негізгі қызметтер), қосымша білім беретін педагог, ұйымдастырушы педагог, педагог-психолог, әлеуметтік педагог, зертханашы, логопед, психолог, хореограф (негізгі қызметтер), мейірбике (мейіргер), емдәмдік мейірбике, кітапханашы, мәдени ұйымдастырушы, барлық мамандықты дәрігерлер.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29 июля 2016 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 августа 2016 года № 3594. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 5 марта 2024 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 05.03.2024 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением районного маслихата от 13 июня 2016 года № 32-VI "О перечне должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из районного бюджета", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 6 января 2016 года.
Аким района Б. Шаяхметов
"Согласовано"
Председатель IV сессии
районного маслихата
"___" _____________ 2016 года
О. Тажибаев
"Согласовано"
Секретарь районного
маслихата
"___" _____________ 2016 года
Б. Жугинисов
Приложение к постановлению акимата района от "29" июля 2016 года № 332
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
руководитель центра занятости населения района;
специалисты: специалист по социальной работе, специалист структурного подразделения центра (службы) занятости, социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами.
2. Должности специалистов в области образования:
руководитель, заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия (кроме заместителя руководителя по административно-хозяйственной части);
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения: дошкольной организаций образования, методического кабинета (центра), кабинета психолого-педогогической коррекции;
руководитель (заведующий): лагерем, интернатом, библиотеки;
специалисты: учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, специальных (коррекционных) и специализированных организаций образования, в том числе учитель-дефектолог (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог), учитель-логопед, преподователь-организатор начальной военной подготовки, вожатый, воспитатель, методист (основных служб), инструктор по физкультуре (основных служб), музыкальный руководитель (основных служб), педагог дополнительного образования, педагог-организатор, педагог-психолог, социальный педагог, лаборант, логопед, психолог, хореограф (основных служб), медицинская (ий) сестра (брат), диетическая сестра, библиотекарь, культорганизатор, врачи всех специальностей.

3. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
басшысының орынбасары (басшының әкімшілік-шаруашылық бөлігі мәселелері жөніндегі орынбасарынан басқа);
кітапхана меңгерушісі (басшысы);
мамандар: көркемдік жетекші, аккомпаниатор, аккомпаниатор-концертмейстер, барлық атаудағы әртістері, библиограф, кітапханашы, редактор (негізгі қызметтер), дирижер, режиссер, қоюшы-режиссер, мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер), барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер), музыкалық жетекші, хореограф, вокал, хормейстер, продюсер, барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер).
4. Спорт саласындағы мамандар лауазымдары:
мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы, басшысының орынбасары (басшының әкімшілік-шаруашылық бөлігі мәселелері жөніндегі орынбасарынан басқа);
мамандар: әдіскер, жаттықтырушы, (мамандандырылған) медициналық бике/аға.

3. Должности специалистов в области культуры:
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия; заместитель руководителя (кроме заместителя руководителя по административно-хозяйственной части);
заведующий (руководитель) библиотеки;
специалисты: художественный руководитель, аккомпаниатор, аккомпаниатор-концертмейстер, артисты всех наименований, библиограф, библиотекарь, редактор (основных служб), дирижер, режиссер, режиссер-постановщик, культорганизатор (основных служб), методист всех наименований (основных служб), музыкальный руководитель, хореограф, вокал, хормейстер, продюсер, художники всех наименований (основных служб).
4. Должности специалистов в области спорта:
руководитель, заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия (кроме заместителя руководителя по административно-хозяйственной части);
специалисты: методист, тренер, медицинская(ий) сестра/брат (специализированная(ый)).