Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47/389-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 3621 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/359-VI шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 12.12.2018 № 33/359-VI шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексінің 182 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен жылына бір рет 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде өтеу белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Тұрлыбек
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Ержан

Об установлении размеров возмещения расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47/389-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 марта 2016 года № 3621. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/359-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 12.12.2018 № 33/359-VI (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 182 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа, возмещение расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств в размере 2 (два) месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К. Турлыбек
Секретарь областного
маслихата К. Ержан