Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 52/291-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 ақпанда № 3567 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 5/19-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 29.06.2016 № 5/19-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы №145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №10030 тіркелген), Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Туркестан
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 52/291-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 февраля 2016 года № 3567. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 5/19-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 5/19-VI.
В соответствии с подпунктом 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Туркестан согласно приложению 1 к настоящему решению;