Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 26 тамыздағы № 148 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3853 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 14 наурыздағы № 88 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 14.03.2017 № 88 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А.Тұрсынқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т.Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 148 қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 сентября 2016 года № 3853. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 88
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 88 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.А.Турсынкулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Т.Телгараев
Приложение 1 к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 26 августа 2016 года № 148
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета

5790
5305
485
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 148 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
22177,00
Шағын орталық
8961,33
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 148 қаулысына 3 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Барлығы
Күніне бір баланың шығыны, 3 жасқа дейін теңге (көп емес)
Күніне бір баланың шығыны, 3 жастан 7 жасқа дейін теңге (көп емес)

5790
5305
485
Приложение 2 к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 26 августа 2016 года № 148
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, теңге
Детский сад
22177,00
Мини-центр
8961,33
Приложение 3 к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 26 августа 2016 года № 148
Размер родительской платы
Всего:
Расходы на одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге
Расходы на одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге

309,52
380,95
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.

309,52
380,95
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста. Рассчитан на фактические рабочие дни.