2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 130 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 3590 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 17.05.2016 № 173 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек, заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Әлішке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 05 қаңтардағы
№ 130 қаулысымен бекiтiлген
2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
Отырар ауданы әкімдігінің "Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 февраля 2016 года № 3590. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 17.05.2016 № 173.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Әліш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов
Утверждено постановлением
акимата Отырарского района
от 05 января 2016 года № 130
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, обьемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Спрос на общественные работы на год (человек)
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккумского сельского округа" акимата Отырарского района
20

Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-320 түп
Аудандық бюджет
2
Отырар ауданы әкімдігінің "Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-13000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-1030 түп
Аудандық бюджет
3
Отырар ауданы әкімдігінің "Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-18000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-370 түп
Аудандық бюджет
4
Отырар ауданы әкімдігінің "Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
5
Отырар ауданы әкімдігінің "Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу 330 түп
Аудандық бюджет
6
Отырар ауданы әкімдігінің "Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-320 түп
Аудандық бюджет
7
Отырар ауданы әкімдігінің "Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-280 түп
Аудандық бюджет
8
Отырар ауданы әкімдігінің "Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15700 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-5980 түп
9
Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-16000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-2920 түп
Аудандық бюджет
10
Отырар ауданы әкімдігінің "Талапты ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-17500 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-875 түп
Аудандық бюджет
11
Отырар ауданы әкімдігінің "Темір ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-250 түп
Аудандық бюджет
12
Отырар ауданы әкімдігінің "Шілік ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10

Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 320 штук
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа" акимата Отырарского района
20
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 13000 квадратных метров, посадка саженцев - 1030 штук
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Балтакольского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 18000 квадратных метров, посадка саженцев - 370 штук
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Караконырского сельского округа" акимата Отырарского района
20
Озеленение, благоустройство очистка от мусора сельского округа – 15000 квадратных метров
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Каргалинского сельского округа" акимата Отырарского района
20
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа – 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 330 штук
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Когамского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 320 штук
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксарайского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа – 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 280 штук
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Маякумского сельского округа" акимата Отырарского района
20
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15700 квадратных метров, посадка саженцев – 5980 штук
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Отрарского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа – 16000 квадратных метров, посадка саженцев - 2920 штук
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Талаптинского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 17500 квадратных метров, посадка саженцев - 875 штук
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимурского сельского округа" акимата Отырарского района
25
Озеленение, благоустройство, очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Шиликского сельского округа" акимата Отырарского района
10

Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-10000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-250 түп
Аудандық бюджет
13
Отырар ауданы әкімдігінің "Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
46
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-60000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу 850 түп
Аудандық бюджет
14
Оңтүстік Қазақстан облысы "Отырар аудандық прокуратурасы"
4
Іс-қағаздарын жүргізу, бандерольдерді, пошталарды жеткізу-3600 құжат, аумақтарды көгалдандыру және абаттандыру-22,3 шаршы метр, ғимарат қызметшісі-170,5 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
Оңтүстік Қазақстан облысы "Отырар аудандық соты"
5
Сотпен шығарылған хат, хабарларды пошта торабына, мекемелерге тапсыру, сот отырысының хатшысына көмектесу
16
Оңтүстік Қазақстан облыстық "Ішкі істер департаментінің Отырар ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
25
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсетуді қамтамасыз ету-13 ауыл округі
Аудандық бюджет
17
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
20
Мекеме аумағында көгалдандыру, көріктендіру, және қоқыстардан тазарту-6000 шаршы метр, ағаштарды әктеп шығу, ағаш көшеттерін отырғызу-120 түп, гүл көшеттерін отырғызу-40 дана
Аудандық бюджет
18
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Отырар-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
40

Озеленение, благоустройство, очистка мусора сельского округа - 10000 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Шаульдерского сельского округа" акимата Отырарского района
46
Озеленение, благоустройство, очистка мусора сельского округа – 60000 квадратных метров, посадка саженцев - 850 штук
Районный бюджет
14
"Прокуратура Отрарского района" Южно-Казахстанской области
4
Делопроизводство, доставка бандеролей почты - 3600 документов, озеленение и благоустройство территорий площадью 22,3 квадратных метров, обслуживание зданий 170,5 квадратных метров
Районный бюджет
15
"Отрарский районный суд" Южно-Казахстанской области
5
Передача судебных исходящих писем, уведомлений в почтовое отделении, в организации, помощь секретарью судебного заседания
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Отрарский районный отдел внутренних дел департамента внутренных дел Южно-Казахстанской области"
25
Оказание помощь в обеспечении общественного порядка - 13 сельских округов
Районный бюджет
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
20
Озеленение, благоустройство и уборка мусора на территорий учреждения - 6000 квадратных метров, побелка деревьев, посадка саженцев - 120 штук, посадка цветочных рассад – 40 штук
Районный бюджет
18
Государственное коммунальное предприятие "Отырар-Жылу" на праве хозяйственного ведения акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области
40

Аудан орталығын көгалдандыру және тал егу-20000 дана, жерге күздік көшет егу-100 шаршы метр, саябақтарды күтіп баптау және тазалау-30,4 шаршы метр, көктемге дайындық жұмыстары 140 шаршы метр, минералды тыңайтқыштар себу, дәрілеу, суару-5 шаршы метр
Аудандық бюджет
Барлығы:
400
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Озеленение и посадка деревьев в районном центре 20000 штук рассадка осенних клумб – 100 квадратных метров, уход и уборка парков – 30,4 квадратных метров, весенние подготовительные работы – 140 квадратных метров, минеральное удобрение, стерилизация и поливка – 5 квадратных метров
Районный бюджет
Всего:
400
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.