"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидия көлемдерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 47 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 377 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 4783 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 9987) бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2016 жылғы 07 желтоқсандағы № 3-2-10/29568 хатының негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2016 жылға арналған субсидия көлемдерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 47 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 4421, 2016 жылғы 8 сәуірде "Дидар" № 39 (17279), 2016 жылғы 7 сәуірде "Рудный Алтай" № 39 (19791) газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 1 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2016 жылғы
"15" желтоқсандағы
№ 377 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 февраля 2016 года № 47 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 декабря 2016 года № 377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 4783. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9987), на основании письма Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 декабря 2016 года № 3-2-10/29568 Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" от 29 февраля 2016 года № 47 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4421, опубликованное в газетах "Дидар" от 8 апреля 2016 года № 39 (17279), "Рудный Алтай" от 7 апреля 2016 года № 39 (19791) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 15" декабря 2016 года
№ 377
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата

2016 жылғы 29 ақпандағы
№ 47 қаулысына
1 қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша жергілікті бюджеттен берілетін 2016 жылға арналған субсидиялардың көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
Етті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1)
тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара малдың аналық мал басы
бас

от 29 февраля 2016 года
№ 47
Объемы субсидий из местного бюджета по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год
Направление
субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тыс. тенге
Скотоводство
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1)
маточное поголовье крупного рогатого скота, охваченного породным преобразованием
голов