Тарбағатай мемлекеттік ұлттық табиғи паркін құруға арналған жер учаскелерін резервте қалдыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 381 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 4838 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 16-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, 49-2-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 24-бабына, "Республикалық және жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды құруға және кеңейтуге арналған жер учаскелерін резервте қалдыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі № 943 қаулысына сәйкес және Тарбағатай мемлекеттік ұлттық табиғи паркін құрудың жаратылыстану-ғылыми негіздемелеу жобасының, 2016 жылғы 23 наурыздағы Тарбағатай мемлекеттік ұлттық табиғи паркін құруға арналған жер учаскелерін зерттеу актісі негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Үржар ауданында Тарбағатай мемлекеттік табиғи ұлттық паркін құруға арналған жалпы ауданы 136367,5 га жер учаскелері 3 жыл мерзімге резервте қалдырылсын.
2. Резервте қалдырылатын жер учаскелерінің шекаралары Тарбағатай мемлекеттік табиғи ұлттық паркін құру үшін резервте қалдырылатын жер учаскелерінің қоса беріліп отырған сызбасына сәйкес анықталсын.
3. Резервте қалдырылған жер учаскелері ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлері құрамына берілгенге дейін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.М. Мусинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О резервировании земельных участков, предназначенных для создания Тарбагатайского государственного национального природного парка
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 декабря 2016 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2017 года № 4838
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 16, статьей 49-2 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 24 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2006 года № 943 "Об утверждении Правил резервирования земельных участков, предназначенных для создания и расширения особо охраняемых природных территорий республиканского и местного значения" и на основании проекта естественно-научного обоснования создания Тарбагатайского государственного национального природного парка, акта обследования земельных участков, предназначенных для создания Тарбагатайского государственного национального парка от 23 марта 2016 года, Восточно-Казахстанской областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать сроком на 3 года земельные участки, предназначенные для создания Тарбагатайского государственного национального природного парка в Урджарском районе Восточно-Казахстанской области, общей площадью 136367,5 га.
2. Определить границы резервируемых земельных участков, согласно прилагаемой схеме земельных участков, резервируемых для создания Тарбагатайского государственного национального природного парка.
3. Зарезервированные земельные участки до передачи в состав земель особо охраняемых природных территорий используются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов