Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округінің Мойылды учаскесінің "Мукинов" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың сақау ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 тамызда № 4628 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 06.01.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2- тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1- бабы 7) тармақшасына, ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 166 ұсынысы негізінде Ерназар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округінің Мойылды учаскесінің "Мукинов" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың сақау ауруы бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерназар ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Б. Марзатаева

Об установлении ограничительных мероприятий по мыту лошадей на территории крестьянского хозяйства "Мукинов" в участке Мойылды Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 августа 2016 года № 4628. Утратило силу - решением акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 06.01.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора от 29 июня 2016 года за № 166, аким Ерназаровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по мыту лошадей на территории крестьянского хозяйства "Мукинов" в участке Мойылды Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования .
И.о акима Ерназаровского
сельского округа Б. Марзатаева