"2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 6-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 4703 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 9-4 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4324 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 8 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4992059,1мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1134612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8650,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3828996,6 мың теңге;
2) шығындар – 5096555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1361244,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1367194,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5950 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1465740,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1465740,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1367194,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5950 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2016 года № 4703. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-4
Сноска. Утратило силу – решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 41-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4324, опубликовано в районной газете "Достык" за № 8 от 3 февраля 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4992059,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1134612 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8650,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3828996,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5096555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1361244,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1465740,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1465740,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5950 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 104495,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 23050 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған Зайсан ауданының бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 140670,6 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1724230 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 34496,5 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.";

используемые остатки бюджетных средств – 104495,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 23050 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Зайсанского района на 2016 год, согласно приложению 4.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 140670,6 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1724230 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 34496,5 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.";

аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 шешімінің 1, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Айнабеков
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 14 қазандағы № 6-1
шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 решения районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Айнабеков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 14 октября 2016 года за № 6-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата