Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 наурыздағы № 66 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 сәуірде № 4477 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 21.05.2020 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 – бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабының 2 –тармағына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және Зырян ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі А. Кәрімов
КЕЛІСІЛДІ:
Зырян ауданы
мәслихатының хатшысы Г.Денисова
09.03.2016 жыл
Зырян ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 5 наурыздағы
№ 66 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және Зырян ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) мүгедек балаларға және 18 жастан асқан психоневрологиялық аурумен ауыратын мүгедектерге күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
3) қарттарға және мүгедектерге күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
2. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы мен басшының орынбасары;
2) мектепке дейiнгi мемлекеттiк мекеменің және қазыналық кәсiпорынның басшысы;
3) кітапхана, интернат, шеберхана меңгерушісі;
4) барлық мамандықтар мұғалімдері;
5) аға тәрбиеші;
6) тәрбиеші;
7) шебер;
8) әдістемеші;
9) музыкалық жетекші;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 апреля 2016 года № 4477. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21.05.2020 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Зыряновского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района А.Каримов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г.Денисова
_09.03.2016 года
Приложение к постановлению
акимата Зыряновского района
от 5 марта 2016 года № 66
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Зыряновского района
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе;
2) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
3) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами.
2. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
3) заведующий библиотекой, интернатом, мастерской;
4) учителя всех специальностей;
5) старший воспитатель;
6) воспитатель;
7) мастер;
8) методист;
9) музыкальный руководитель;

10) көркемдік жетекші;
11) педагог-психолог;
12) логопед;
13) аға вожатый;
14) бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
15) педагог – ұйымдастырушы;
16) кітапханашы;
17) медбике;
18) әлеуметтік педагог;
19) қосымша білім педагогы;
20) үйірме жетекшісі;
21) жаттықтырушы;
22) хореограф;
23) нұсқаушы;
24) саз жетекшісі;
25) зертханашы.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) аға мәдени ұйымдастырушы;
2) аға кітапханашы;
3) кітапханашы;
4) сүйемелдеуші;
5) мәдени-бос уақыт қызметі бойынша жұмысшы;
6) музыкалық оператор;
7) музыкалық жетекші;
8) мәдени ұйымдастырушы;
9) вокалдық топ жетекшісі;
10) хореограф;
11) бейнелеу студиясының жетекшісі;
12) студия жетекшісі;
13) үйірме жетекшісі;
14) топ жетекшісі;
15) концертмейстер;
16) бос уақыт ұйымдастырушы;
17) аға мәдени ұйымдастырушы;
18) бұқаралық шаралардың режиссері;
19) би ұжымының жетекшісі;
20) вокал студиясының жетекшісі;
21) хор жетекшісі;
22) дыбыс режиссері;
23) көркемөнерпаздар ұжымының жетекшісі;
24) халықтық ұжымының жетекшісі;
25) халықтық ансамблінің жетекшісі;
26) техникалық орындаушылар, соның ішінде дыбыс операторы.
4.Ветеринария саласы мамандарының лауазымдары:
1) ветеринарлық дәрігер, ветеринар пунктінің меңгерушісі;
2) ветеринарлық пунктінің ветеринар фельдшері;
3) ветеринарлық пунктінің ветеринар санитары.

10) художественный руководитель;
11) педагог-психолог;
12) логопед;
13) старший вожатый;
14) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
15) педагог-организатор;
16) библиотекарь;
17) медицинская сестра;
18) социальный педагог;
19) педагог дополнительного образования;
20) руководитель кружка;
21) тренер;
22) хореограф;
23) инструктор;
24) концертмейстер;
25) лаборант.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) старший культорганизатор;
2) старший библиотекарь;
3) библиотекарь;
4) аккомпаниатор;
5) работник по культурно-досуговой деятельности;
6) музыкальный оператор;
7) музыкальный руководитель;
8) культорганизатор;
9) руководитель вокальной группы;
10) хореограф;
11) руководитель изостудии;
12) руководитель студии;
13) руководитель кружка;
14) руководитель группы;
15) концертмейстер;
16) организатор досуга;
17) старший культорганизатор;
18) режиссер массовых мероприятий;
19) руководитель танцевального коллектива;
20) руководитель вокальной студии;
21) руководитель хора;
22) звукорежиссер;
23) руководитель самодеятельного коллектива;
24) руководитель народного коллектива;
25) руководитель народного ансамбля;
26) технические исполнители, в том числе звукооператор.
4. Должности в специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач, заведующий ветеринарным пунктом;
2) ветеринарный фельдшер ветеринарного пункта;
3) ветеринарный санитар ветеринарного пункта.