Жаңақала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 336 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 4635 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 102 "Жаңақала аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3508 тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымдағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) және 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 12 "Жаңақала аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпандағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары А.Шүкірғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л.Хайретдинов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2016 года № 4635
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Жангалинского района от 15 апреля 2014 года № 102 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Жангалинский районный отдел предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3508, опубликованное 21 июня 2014 года в газете "Жаңарған өңір") и от 20 января 2015 года № 12 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Жангалинский районный отдел ветеренарии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3807, опубликованное 14 февраля 2015 года в газете "Жаңарған өңір").
2. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (Карменов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангалинского района Шукургалиевой А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Л.Хайретдинов