Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі Тереңкөл қыстағы аумағында карантин белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 тамыздағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 тамызда № 4507 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 09.09.2016 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті "Казталов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 2 тамыздағы № 233 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Тереңкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округінің Тереңкөл қыстағы аумағында ірі қара малынан сібір жарасы ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауылдық
округінің әкімі
Ж. Қайыров

Об установлении карантина на территории зимовья Теренкуль Теренкульского сельского округа Казталовского района
Решение акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 3 августа 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 августа 2016 года № 4507. Утратило силу решением акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 сентября 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 09.09.2016 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Казталовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 августа 2016 года № 233 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Теренкульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин, в связи с возникновением заболевания сибирская язва крупного рогатого скота, на территории зимовья Теренкуль Теренкульского сельского округа Казталовского района.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Теренкульского
сельского округа
Ж. Каиров