Тасқала ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 9 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 4252 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.09.2016 № 253 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына, "2016-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданының аумақты дамыту бағдарламасы туралы" 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 37-1 Тасқала аудандық мәслихатының шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Тасқала ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Мырзаш) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Әлиев
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Тасқала аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны директоры
____________Г.Кенжешева
21 қаңтар 2016 жыл
"Батыс Қазақстан облысының Ішкі
істер департаменті Тасқала ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________А.Сары
21 қаңтар 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігінің Батыс Қазақстан облысы
Әділет департаментінің Тасқала ауданының
Әділет басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________Қ.Тасқалиева
21 қаңтар 2016 жыл
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің "Батыс Қазақстан
облысы Тасқала ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________М.Дарменов
21 қаңтар 2016 жыл
"Халыққа қызмет көрсету орталығы"
Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
Батыс Қазақстан облысы бойынша
филиалының директоры
_____________М.Бассаров
21 қаңтар 2016 жыл

Об организации и финансировании общественных работ по Таскалинскому району на 2016 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 февраля 2016 года № 4252. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 253
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.09.2016 № 253.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Таскалинского районного маслихата от 11 января 2016 года № 37-1 "2016-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданының аумақты дамыту бағдарламасы туралы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы по Таскалинскому району на 2016 год, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Таскалинскому району на 2016 год.
3. Руководителю аппарата акима района (Мырзаш М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л.Жубанышкалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района С.Алиев
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Таскалинская центральная районная больница"
управления здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области
_____________Г.Кенжешева
21 января 2016 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Таскалинского
района Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________А.Сары
21 января 2016 год
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление юстиции Таскалинского
района Департамента юстиции Западно-Казахстанской
области Министерства юстиции Республики Казахстан"
_____________К.Таскалиева
21 января 2016 год
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
Таскалинского района Западно-Казахстанской
области" Министерства обороны Республики Казахстан
_____________М.Дарменов
21 января 2016 год
Директор филиала Республиканского
государственного предприятия "Центр
обслуживания населения"
по Западно-Казахстанской области"
_____________М.Бассаров
21 января 2016 год
Утвержден
постановлением акимата
Таскалинского района

2016 жылғы 21 қаңтардағы №9
Тасқала ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Тасқала ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
1.
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 аула
2.
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
362 аула
3.
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
500 шаршы метр
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
884 адам
4.
"Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
260 аула
5.
"Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
300 шаршы метр
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
127 аула
6.
"Мереке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
1400 шаршы метр
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
194 аула
7.
"Мерей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
3000 шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
399 ауладан кем емес
8.
"Шежін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 5-20 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
Аумақты көгалдандыру, көркейту, тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
2900 шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
333 ауладан кем емес
9.
"Тасқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге, қағаз тасуға көмек көрсету

от 21 января 2016 года №9
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и спрос и предложение на общественные работы по Таскалинскому району на 2016 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предложение (в месяц)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
250 дворов
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
362 дворов
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
500 квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
884 человек
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
260 дворов
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Косщинского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
не менее 300 квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
127 дворов
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерекенского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
1400 квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
194 дворов
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерейского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
399 дворов
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чижинского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
оказание помощи в озеленении, благоустройстве, уборке территории, охране и развития работы паркового хозяйства
не менее 2900 квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 333 дворов
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского сельского округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции