"Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидаларын және ғарыш объектілері тіркелімінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 484 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 70/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 мамырда № 15161 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидаларын және ғарыш объектілері тіркелімінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 484 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11382 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 9 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Мемлекеттік органдар және өзге де уәкілетті тұлғалар салатын құқық ауыртпалықтарын, мемлекеттік тіркеу уәкілетті органға тиісті құжат түскен сәттен бастап дереу жүргізіледі.
Құқықтар (құқық ауыртпалықтары) нотариалдық тәртіппен куәландырылатын мәміле негізінде туындаған жағдайларда тіркеу мәміленің кез келген тарапының (қатысушысының) өтініші бойынша, ғарыш объектісіне берілетін құқық ауыртпалықтарынан тұратын (салыстыру үшін түпнұсқа берілмеген жағдайда нотариалды куәландырылған) құжаттың көшірмесімен бірге жүзеге асырылады.
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-1-бабы 2-тармағының 11) тармақшасында, 61-4-бабында көзделген операцияны жүргізу кезінде ғарыш объектісіне құқықтарды өзгертуді (құқықтар ауыртпалығын) мемлекеттік тіркеу үшін мынадай құжаттар қоса береді:
1) өтініш;
2) активтер мен міндеттемелерді бір мезгілде беру туралы шарттың, екінші деңгейдегі банктердің кредиттік портфельдерінің сапасын жақсартуға маманданатын ұйымның активтер мен талап ету құқықтарын сатып алуын көздейтін шарттың (тапсыру актісі немесе одан үзінді-көшірме қоса беріле отырып), талап ету құқықтарын (талаптарын) басқаға беру туралы талапты қамтитын шарттың нотариат куәландырған көшірмелері;
3) ғарыш объектісін және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу үшін алым сомасының бюджетке төленгенін растайтын құжат";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 484 "Об утверждении Правил государственной регистрации космических объектов и прав на них и формы регистра космических объектов"
Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2017 года № 15161.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 484 "Об утверждении Правил государственной регистрации космических объектов и прав на них и формы регистра космических объектов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11382, опубликованный 9 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации космических объектов и прав на них, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Государственная регистрация обременений прав, налагаемых государственными органами и иными уполномоченными лицами, производится немедленно с момента поступления соответствующего документа в уполномоченный орган.
В тех случаях, когда права (обременения прав) возникают на основании сделки, удостоверенной в нотариальном порядке, регистрация осуществляется по заявлению любой стороны (участника) сделки с приложением копии документа, содержащего обременение права на космический объект (нотариально засвидетельствованная, в случае непредставления оригинала для сверки).
При проведении операции, предусмотренной подпунктом 11) пункта 2 статьи 5-1, статьей 61-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан", для государственной регистрации изменения прав (обременения прав) на космический объект в уполномоченный орган представляются следующие документы:
1) заявление;
2) нотариально засвидетельствованные копии договора об одновременной передаче активов и обязательств, договора, предусматривающего приобретение организацией, специализирующейся на улучшении качества кредитных портфелей банков второго уровня, активов и прав требований (с приложением передаточного акта или выписки из него), договора, содержащего условие об уступке права (требования);
3) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы сбора за государственную регистрацию космического объекта и прав на него.";

мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Ғарыш объектісін және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) өтініш берушінің мемлекеттік тіркеу үшін қажетті құжаттардың толық емес топтамасын ұсынуы;
2) өтініш берушінің Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына сәйкес келмейтін құжаттарды ұсынуы;
3) ғарыш объектісіне билік етуді шектейтін немесе жоятын ғарыш объектісіне берілетін құқық ауыртпалығының болуы;
4) ғарыш объектісіне билік ету құқығын шектейтін немесе жоятын заңды күшіне енген сот шешімі.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасының талабы "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-1-бабы 2-тармағының 11) тармақшасында, 61-4-бабында көзделген операцияны жүргізген жағдайда ғарыш объектісін және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу кезінде қолданылмайды.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидаларының 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларын осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті (Е.М. Шаймағамбетов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармағының 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Основаниями для отказа в государственной регистрации космического объекта и прав на него являются:
1) представление заявителем неполного пакета документов, необходимых для государственной регистрации;
2) представление заявителем документов, не соответствующих требованиям законодательства Республики Казахстан;
3) наличие обременения прав на космический объект, ограничивающих или исключающих распоряжение космическим объектом;
4) решение суда, вступившее в законную силу, ограничивающее или исключающее право распоряжения космическим объектом.
Требование подпункта 3) части первой настоящего пункта не применяется при государственной регистрации космического объекта и прав на него в случае проведения операции, предусмотренной подпунктом 11) пункта 2 статьи 5-1, статьей 61-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан.";
приложения 1, 2, 3, 4, и 5 Правил государственной регистрации космических объектов и прав на них, утвержденных указанным приказом изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, и 5 к настоящему приказу.
2. Аэрокосмическому комитету Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (Шаймагамбетов Е.М.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрі Б. Атамқұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________Т. Сүлейменов
2017 жылғы " " ___________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 70/НҚ бұйрығына
1-қосымша
Ғарыш объектілерін және
оларға құқықтарды
мемлекеттік тіркеу
қағидаларына
1-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
Ғарыш объектісін мемлекеттік тіркеу туралы өтініш
_________________________________________________________________________ тиесілі
(мүддесінде мемлекеттік тіркеу жүзеге асырылатын тұлға және оның тіркелген жері)
________________________________________________________________ ғарыш объектісін
(ғарыш объектісінің тағайындалуы мен оның жалпы мақсаты)
Ғарыш объектілерінің тіркеліміне және
________________________________________________________________________ негізінде
(құқық белгілейтін құжаттың атауы)
оған құқықты* тіркеуіңізді сұраймын.
Ғарыш объектісінің ұшырылатын (болжамды ұшырылатын) күні және жері:
________________________________________________"___"___________________________
Орбитаның негізгі параметрлері: апогей, км _________ перигей, км __________
еңіс бұрышы, град._________________ айналу кезеңі, сек. _____________
Қосымша мәліметтер: _______________________________________________________
________________________________________________________________________________
Өтінішке келесі құжаттарды қоса беремін:
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(өтініш беруші) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болса)
Мөр орны
20___ ж. "___" ___________
Ескертпе: * Қазақстан Республикасының жеке және заңды тұлғаларына тиесілі ғарыш объектісіне қатысты толтырылады
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 70/НҚ бұйрығына
2-қосымша
Ғарыш объектілерін және
оларға құқықтарды
мемлекеттік тіркеу
қағидаларына
2-қосымша
ЕЛТАҢБА
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі
министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
Ғарыш обьектісін мемлекеттік тіркеу туралы
№_____куәлік

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр оборонной
и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________________ Т. Сулейменов
" " _______________2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ
Приложение 1
к Правилам государственной
регистрации космических
объектов и прав на них
Форма
Аэрокосмический комитет
Министерства оборонной и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Заявление
о государственной регистрации космического объекта
Прошу зарегистрировать космический объект __________________________________
_______________________________________________________________________________,
(обозначение космического объекта и его общее назначение)
принадлежащий _________________________________________________________________
(лицо, в интересах которого осуществляется государственная регистрация и место его регистрации)
________________________________________________________________________________
в Регистре космических объектов и право* ________________________________________ на
него на основании ________________________________________________________________
(наименование правоустанавливающего документа)
Дата и место проведения запуска (предполагаемого запуска) космического объекта:
"______" ____________________________________ ___________________________________
________________________________________________________________________________
Основные параметры орбиты: апогей, км _____ перигей, км _______ угол наклона,
град. ________________________ период вращения, сек. ____________________
Дополнительные сведения: __________________________________________________
________________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю следующие документы: _________________________________
________________________________________________________________________________
____________________________________ ______________ _____________________________
(заявитель)                         (подпись) (фамилия, имя, отчество) (при наличии)
Место печати "___" ___________ 20___ г.
Примечание: * заполняется для космического объекта, принадлежащего физическим и
юридическим лицам Республики Казахстан
Приложение 2
к приказу Министра
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ
Приложение 2
к Правилам государственной
регистрации космических
объектов и прав на них
ГЕРБ
Аэрокосмический комитет
Министерства оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о государственной регистрации космического объекта
№ _____

1. Ғарыш объектісінің тағайындалуы және оның жалпы мақсаты
2. Ғарыш обьектісінің тіркеу нөмірі
3. Ұшырылған күні және орны
4. Орбитаның негізгі параметрлері
___________________
___________________
_________________
____________________
5. Тіркелген құқық түрі * __________________________________________________________
(құқық белгілейтін құжаттың атауын көрсете отырып)
6. Мүддесінде мемлекеттік тіркеу жүзеге асырылатын тұлға ____________________________
________________________________________________________________________________
7. Осы арқылы ғарыш обьектісінің белгіленген тәртіппен Ғарыш обьектілерінің тіркелімінде
тіркелгендігі расталады
____________________________________ ____________ _______________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болса)
Мөр орны
20___ж. "___" _________
Ескертпе: * Қазақстан Республикасының жеке және заңды тұлғаларына тиесілі ғарыш объектісіне қатысты толтырылады
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 70/НҚ бұйрығына
3-қосымша
Ғарыш объектілерін және
оларға құқықтарды мемлекеттік
тіркеу қағидаларына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі
министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
Ғарыш объектілерінің тіркелімінен үзінді № _________ "___" __________ ___
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты, туған күнi және ЖСН (бар болса);
________________________________________________________________________________
заңды тұлғаның атауы және БСН (бар болса), оның өкілінің тегi, аты, әкесiнiң аты) (бар болса)
төмендегі ғарыш объектiсіне:
1. Ғарыш объектісінің тағайындалуы және жалпы мақсаты
2. Ғарыш обьектісінің тіркеу нөмірі
3. Ұшырылған күні және орны
4. Орбитаның негізгі параметрлері
1) мынадай құқық тiркелгенін:
Құқық түрi
Мазмұны
Құқық иесi
Ортақ меншiк нысаны, үлесi
Құқықтың туындау негiздемесi
Тiркелген күнi, уақыты
2) мынадай құқық ауыртпалығы тiркелгенін:
Ауыртпалықтың түрi
Мазмұны
Құқық иесi немесе уәкiлеттi орган (мүдделi тұлға)
Ортақ меншiк нысаны, үлесi
Ауыртпалықтың пайда болуының негiздемесi
Тiркелген күнi, уақыты
______________
_________
___________________
__________
______________
________
растау үшін берілді.
Басшы: ____________ _____________________________________
(қолы)             (тегi, аты, әкесiнiң аты) (бар болса)
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 70/НҚ бұйрығына
4-қосымша
Ғарыш объектілерін және
оларға құқықтарды мемлекеттік
тіркеу қағидаларына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
Ғарыш объектісін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің
телнұсқасын алуға өтініш
________________________________________________________________________________
(ғарыш объектісінің тағайындалуы мен оның жалпы мақсаты)
ғарыш объектісіне 20___ жылғы "___" ___________ № _____ Ғарыш объектісін мемлекеттік
тіркеу туралы куәліктің телнұсқасын беруіңізді сұраймын.
Телнұсқаны сұраудың себебі: ______________________________________________________
________________________________________________________________________________
Өтінішке келесі құжаттарды қоса беремін: ___________________________________________
________________________________________________________________________________
(өтінішке көрсетілген жағдайларды растайтын құжаттар)
______________________________________________ ___________ ______________________
(өтініш беруші) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болса)
Мөр орны
20___ ж. "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 70/НҚ бұйрығына
5-қосымша
Ғарыш объектілерін және
оларға құқықтарды мемлекеттік
тіркеу қағидаларына
5-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
Өтініш
Ғарыш объектілерінің тіркеліміне ____________________________________________
________________________________________________________________________________
(мүддесі үшін мемлекеттік тіркеу жүзеге асырылатын тұлға және оның мекенжайы)
_________________________________________________________________________ тиесілі
________________________________________________________________________________
(ғарыш объектісінің тағайындалуы мен оның жалпы мақсаты)
20__ ж. "__"______ тіркеу №____ ғарыш объектісінің жойылғаны/кәдеге жаратылғаны
туралы тиісті жазба енгізуіңізді сұраймын.
Өтінішке келесі құжаттарды қоса беремін: ___________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(өтініште көрсетілген жайттарды растайтын құжаттар)
______________________________________________ __________ _______________________
(өтініш беруші және оның мекенжайы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болса)
Мөр орны
20___ ж. "___" __________

1. Обозначение космического объекта и его общее назначение
2. Регистрационный номер космического объекта
3. Время и место запуска
4. Основные параметры орбиты
5. Вид зарегистрированного права: * __________________________________________
________________________________________________________________________________
(с указанием наименования правоустанавливающего документа)
6. Лицо, в интересах которого осуществляется государственная регистрация
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. Настоящим подтверждается, что космический объект в установленном порядке
зарегистрирован в Регистре космических объектов
___________________________________ _____________ _______________________________
(руководитель уполномоченного права)       (подпись) (Фамилия, Имя, Отчество) (при наличии)
________________________________________________________________________________
Место печати
"___" _______ 20___ г.
Примечание: * заполняется для космического объекта, принадлежащего физическим и
юридическим лицам Республики Казахстан
Приложение 3
к приказу Министра
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ
Приложение 3
к Правилам государственной
регистрации космических
объектов и прав на них
Аэрокосмический комитет
Министерства оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Выписка из регистра космических объектов
№ _________                               "___" ______ ____
Выдана ___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения и ИИН (при наличии)
________________________________________________________________________________
(физического лица; наименование и БИН (при наличии)
________________________________________________________________________________
(юридического лица, фамилия, имя, отчество его представителя) (при наличии)
в подтверждение того, что на следующий космический объект:
1. Обозначение космического объекта и его общее назначение
2. Регистрационный номер космического объекта
3. Время и место запуска
4. Основные параметры орбиты
1) зарегистрировано право:
Вид права
Содержание
Правообладатель
Форма общей собственности, доля
Основание возникновения права
Дата, время регистрации
2) зарегистрировано обременение права:
Вид обременения
Содержание
Правообладатель или уполномоченный орган (заинтересованное лицо)
Форма общей собственности, доля
Основание возникновения обременения
Дата, время регистрации
Руководитель: _________________ ___________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество) (при наличии)
Место печати
Приложение 4
к приказу Министра
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ
Приложение 4
к Правилам государственной
регистрации космических
объектов и прав на них
Аэрокосмический комитет
Министерства оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Заявление
на получение дубликата Свидетельства о государственной
регистрации космического объекта
Прошу выдать дубликат Свидетельства о государственной регистрации космического
объекта № _____ от "___" __________ 20___ г. на космический объект
________________________________________________________________________________
(обозначение космического объекта и его общее назначение)
Причина запроса дубликата: _________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю следующие документы:__________________________________
________________________________________________________________________________
(документы, подтверждающие факты указанные в заявлении)
________________________________________________________________________________
___________________________________ ____________ ________________________________
(заявитель)                   (подпись) (фамилия, имя, отчество) (при наличии)
Место печати                                           "___" ____________ 20___ г.
Приложение 5
к приказу Министра
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 70/НҚ
Приложение 5
к Правилам государственной
регистрации космических
объектов и прав на них
Аэрокосмический комитет
Министерства оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Заявление
Прошу внести запись в Регистр космических объектов о том, что космический объект
________________________________________________________________________________
(обозначение космического объекта и его общее назначение)
регистрационный № ____________, принадлежащий __________________________________
________________________________________________________________________________
(лицо, в интересах которого осуществляется государственная регистрация и место его регистрации)
был уничтожен/утилизирован ______________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
К заявлению прилагаю следующие документы:__________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(документы, подтверждающие факты указанные в заявлении)
_____________________________ __________________ ________________________________
(заявитель и его адрес)             (подпись) (фамилия, имя, отчество) (при наличии)
Место печати
"___" ____________ 20___ г.