Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 597 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 қыркүйекте № 15745 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 02.04.2021 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 35-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 02.04.2021 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Кадр жұмысы департамент!:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрде көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің аппарат басшысына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 02.04.2021 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении Правил применения поощрения государственных служащих Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 597. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2017 года № 15745.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 02.04.2021 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила применения поощрения государственных служащих Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 02.04.2021 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту кадровой работы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 02.04.2021 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
Ж. Қасымбек
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 597 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 02.04.2021 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің (бұдан әрі - Қағидалар) Мемлекеттік қызметшілерді көтермелеуді қолдану қағидалары "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 35-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің (бұдан әрі - Министрлік), оның ведомстволары мен аумақтық бөлімшелерінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану тәртібін айқындайды (бұдан әрі - Министрлік қызметкерлері).
2. Мемлекеттік қызметшілерді көтермелеу лауазымдық міндеттерін үлгілі атқарғаны, мінсіз мемлекеттік қызметі, ерекше маңызды және күрделі тапсырмаларды орындағаны және жұмыстағы басқа да жетістіктері үшін, сондай-ақ олардың қызметін бағалау нәтижелері бойынша қолданылады.
3. Мемлекеттік қызметшілерге мынадай көтермелеу қолданылады:
1) Министрліктің ведомстволық наградасымен марапаттау;
2) Министрліктің грамотасымен марапаттау;
3) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің (бұдан әрі - Министр) және Министрліктің аппарат басшысының Алғыс хатымен марапаттау (бұдан әрі – аппарат басшысы);
4) біржолғы ақшалай сыйақы беру;
5) бағалы сыйлықпен марапаттау.
2-тарау. Министрліктің ведомстволық наградаларымен марапаттауды қолдану тәртібі
4. Ведомстволық наградалармен марапаттау туралы ұсынымдар мемлекеттік, кәсіби мерекелер мен мерейтой күндерін мерекелеу жағдайы бойынша және еңбек сіңірген жылдарға жетуі бойынша қаралады.
Ведомстволық наградалармен марапаттау туралы мәселені шешу үшін мемлекеттік, кәсіби мерекелер мен мерейтой күндерін мерекелеуге дейін, 2 айдан кешіктірмей кадр қызметіне мынадай құжаттар ұсынылады:
1) ведомстволық наградалармен марапаттау туралы қалаған нысандағы ұсыныс;
2) осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша белгіленген үлгідегі наградтау қағазы.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям
и развитию Республики Казахстан Ж. Қасымбек
Утвержден
приказом Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 597
Правила применения поощрения государственных служащих Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Сноска. Правила - в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 02.04.2021 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила применения поощрения государственных служащих Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и определяет порядок применения поощрения государственных служащих Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - Министерство), его ведомств и их территориальных подразделений (далее – работники Министерства).
2. Поощрения государственных служащих применяются за образцовое выполнение должностных обязанностей, безупречную государственную службу, выполнение заданий особой важности и сложности и другие достижения в работе, а также по результатам оценки.
3. К государственным служащим применяются следующие поощрения:
1) награждение ведомственной наградой Министерства;
2) награждение грамотой Министерства;
3) награждение Благодарственным письмом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - Министр) и руководителя аппарата Министерства (далее – руководитель аппарата);
4) единовременное денежное вознаграждение;
5) награждение ценным подарком.
Глава 2. Порядок применения поощрения ведомственной наградой Министерства
4. Представления о награждении ведомственными наградами рассматриваются по случаю празднования государственных, профессиональных праздников, юбилейных дат и по достижении выслуги лет.
Для решения вопроса о награждении ведомственными наградами не позднее, чем за 2 месяца до празднования государственных, профессиональных праздников и юбилейных дат, в кадровую службу представляются:
1) представление в произвольной форме о награждении ведомственными наградами;
2) наградной лист установленного образца по форме согласно приложению к настоящим Правилам.

5. Қызметтік міндеттерін үлгілі атқарғаны, шығармашылық белсенділігі, мінсіз мемлекеттік қызметі, жұмыстағы басқа да жетістіктері үшін еңбегін көтермелеу және ынталандыру мақсатында Министрліктің кызметкерлері Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 1539 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін кейбір мемлекеттік органдардың ведомстволық наградаларымен марапаттау (қағидаларына сәйкес ведомстволық наградаларға ұсынылады.
6. Кадр қызметі қажетті құжаттарды дайындайды және ведомстволық наградалармен марапаттау туралы мәселені Комиссияның қарауына енгізеді.
Комиссия ведомстволық наградалармен марапаттауға объективтi көзқарасты қамтамасыз ету үшiн аппарат басшының бұйрығымен тұрақты негiзде құрылады.
Комиссия шешімді ашық дауыс беру арқылы алқалы түрде ведомстволық наградалармен марапаттау туралы ұсыныс енгізілген күннен бастап бір айдың ішінде қабылдайды. Егер Комиссия мүшелері дауысының жалпы санының көпшілігі дауыс берген жағдайда, шешім қабылданды деп есептеледі. Комиссия шешімдері (қалаған нысандағы) хаттамамен ресімделеді. Дауыстар тең болған жағдайда Комиссия төрағасы дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Комиссия хаттамамен ресімделетін мына шешімдердің бірін қабылдайды:
1) ведомстволық наградалармен марапаттау туралы ұсынысты қанағаттандыру;
2) ведомстволық наградалармен марапаттау туралы ұсынысты қабылдамау;
3) ведомстволық наградалармен марапаттау туралы ұсынысты материалдарды қосымша ресімдеу үшін кері қайтару.
Министрліктің аппарат басшысы Комиссия шешім шығарған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде ведомстволық наградамен марапаттау туралы бұйрық шығарады.
3-тарау. Министpлiктiң гpамотасымeн, Министрдің және аппарат басшысының Алғыс хатымен марапаттауға ұсыну
8. Министрліктің қызметкерлері ерекше сіңірген еңбегі үшін Министрдің және аппарат басшысының шешімі негізінде Министрліктің грамотасымен. Министрдің және аппарат басшысының Алғыс хатымен көтермеленеді.
9. Қызметкерлерді Министрліктің грамотасымен, Министрдің және аппарат басшысының Алғыс хатымен марапаттау туралы ұсынымдар мемлекеттік, кәсіби мерекелерді атап өту жағдайына, мерейтойлық күндер және жұмыскердің зейнеткерлік жасқа толуына байланысты құрметті демалысқа шығуына орай қаралады.
10. Министрліктің грамотасымен марапаттау үшін мыналар:
елдің экономикалық әлеуетінің дамуына қосқан жеке үлесі;
мінсіз мемлекеттік қызметі, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 153 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің әдеп кодексін (Мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдеп қағидалары) сақтауы;
ерекше манызды және күрделі тапсырмаларды орындауы;
лауазымдық міндеттерін үлгілі атқаруы;
құзыреттілігі, адалдығы және жұмыстағы бастамашылдығы;
елдің қоғамдық өміріне белсенді қатысуы негізгі өлшемшарттары болып табылады.

5. Работники Министерства, его ведомств и их территориальных подразделений, в целях поощрения и стимулирования труда за образцовое исполнение служебных обязанностей, творческую активность, безупречную службу, другие достижения в трудовой деятельности представляются к ведомственным наградам согласно Правилам награждения ведомственными наградами некоторых государственных органов, входящих в структуру Правительства Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2011 года № 1539.
6. Кадровая служба подготавливает необходимые документы и выносит вопрос о награждении ведомственными наградами на рассмотрение Комиссии.
Комиссия создается на постоянной основе для обеспечения объективного подхода к награждению ведомственными наградами приказом руководителя аппарата.
Комиссия принимает решение коллегиально открытым голосованием в течение месяца со дня внесения представления о награждении ведомственными наградами. Решение считается принятым, если за него подано большинство голосов от общего количества голосов членов Комиссии. Решения Комиссии оформляются протоколом (в произвольной форме). В случае равенства голосов, принятым считается решение, за которое проголосовал председатель Комиссии.
Комиссия принимает одно из следующих решений, которое оформляется протоколом:
1) удовлетворить представление о награждении ведомственными наградами;
2) отклонить представление о награждении ведомственными наградами;
3) вернуть представление о награждении ведомственными наградами для дооформления материалов.
Руководитель аппарата в течение 10 календарных дней со дня вынесения решения Комиссией издает приказ о награждении ведомственной наградой.
Глава 3. Представление к награждению Почетной грамотой Министерства, Благодарственным письмом Министра и руководителя аппарата
8. Работники Министерства в знак признания их особых трудовых заслуг на основании решения Министра и руководителя аппарата поощряются грамотой Министерства, Благодарственным письмом Министра и руководителя аппарата.
9. Представления о награждении работников грамотой Министерства и Благодарственным письмом Министра и руководителя аппарата рассматриваются по случаю празднования государственных, профессиональных праздников, юбилейных дат и уходе работника на заслуженный отдых, в связи с достижением пенсионного возраста.
10. Основными критериями для награждения грамотой Министерства являются:
личный вклад в развитие экономического потенциала страны;
безупречная государственная служба, соблюдение Этического Кодекса государственных служащих Республики Казахстан (Правила служебной этики государственных служащих), утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 153;
выполнение заданий особой важности и сложности;
образцовое выполнение должностных обязанностей;
компетентность, добросовестность и инициативность в работе;
активное участие в общественной жизни страны.

11. Министрдің және аппарат басшысының Алғыс хатымен марапаттау үшін:
елдің экономикалық өсуі мен дамуына жәрдемдесу;
Министрліктегі, ведомстволар мен ведомстволық бағынысты ұйымдардағы көп жылдық және жемісті жұмысы;
лауазымдық міндеттерін үлгілі атқаруы, мінсіз мемлекеттік қызметі және жұмыстағы басқа да жетістіктері;
Министрлік басшылығы тапсырған ерекше маңызды және күрделі тапсырмаларды орындауы негіздеме болып табылады.
12. Персоналды басқару қызметі Министрліктің құрылымдық бөлімшелері, оның ведомстволары және олардың аумақтық бөлімшелерінің басшыларының қолдары қойылып және жетекшілік ететін бірінші вице-министрмен, вице-министрмен келісілген Министрліктің грамотасымен. Министрдің және аппарат басшысының Алғыс хатымен марапаттауға ұсынымдарды сұратады.
Ұсынымда марапатталушының жеке басын сипаттайтын деректер, жалпы еңбек өтілі, мемлекеттік қызмет өтілі, оның ішінде Министрліктегі, ведомстволар мен олардың аумақтық бөлімшедегі жұмыс өтілі, оның нақты сіңірген еңбектері, жұмысының негізгі нәтижелері мен жетістіктері жазылып, қол жеткізілген табыстары қысқаша баяндалады.
13. Министрмен немесе аппарат басшысымен үміткерлер келісілгеннен кейін, көтермелеу туралы бұйрық жобасын дайындау үшін тізім Персоналды басқару қызметіне жіберіледі.
4-тарау. Біржолғы ақшалай сыйақымен және бағалы сыйлықпен марапаттауға ұсыну
14. Министрдің қарары бойынша, Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің қызметкерлері:
біржолғы ақшалай сыйақымен;
бағалы сыйлықпен көтермеленуі мүмкін.
Сыйақы беруге құқық беретін, қызметкердің қызметінің нәтижелерін сипаттайтын негізгі көрсеткіштер:
мемлекеттік, атқарушылық және еңбек тәртібін сақтау;
белгілі бір кезең ішіндегі жұмыстың нәтижелері, оның ішінде қол жеткізілген көрсеткіштер;
лауазымдық міндеттерді үлгілі орындау, мінсіз мемлекеттік қызмет, кезек күттірмейтін және алдын ала күтілмеген жұмыстарды орындау ерекше маңызды және күрделі тапсырмаларды орындау және жұмыстағы басқа да жетістіктері;
мерейтой және мереке күндері;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Іс-қимыл жоспарының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстары жоспарының, Қазақстан Республикасы Президентінің, Үкіметінің және Премьер-Министрінің актілері мен тапсырмаларын, Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің, ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің және ведомстволық бағынысты ұйымдарының филиалдарының мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бақылау іс-шараларының жоспарын уақтылы және сапалы орындау.

11. Основанием для награждения Благодарственным письмом Министра и руководителя аппарата являются:
содействие экономическому росту и развитию страны;
многолетняя и плодотворная работа в Министерстве, ведомствах и подведомственных организациях;
образцовое выполнение должностных обязанностей, безупречная государственная служба и другие достижения в работе;
выполнение заданий особой важности и сложности, порученных руководством Министерства.
12. Службой управления персоналом запрашиваются представления на награждение грамотой Министерства, Благодарственным письмом Министра и руководителя аппарата, которые подписываются руководителями структурных подразделений Министерства, его ведомств и их территориальных подразделений и согласованы курирующим первым вице-министром, вице-министром.
В представлении излагаются данные, характеризующие личность награждаемого, общий трудовой стаж работы, стаж государственной службы, в том числе стаж работы в Министерстве, его ведомствах и их территориальных подразделениях, его конкретные заслуги, основные результаты и достижения в работе, кратко излагаются достигнутые успехи.
13. После согласования кандидатур Министром или руководителем аппарата список направляется в службу управления персоналом для подготовки проекта приказа о поощрении.
Глава 4. Представление к награждению единовременным денежным вознаграждением и ценным подарком
14. Работники Министерства, его ведомств и их территориальных подразделений поощряются по резолюции Министра:
единовременным денежным вознаграждением;
ценным подарком.
Основными показателями, характеризующими результаты деятельности работника на его вознаграждение, являются:
соблюдение государственной, исполнительской и трудовой дисциплины;
результаты работы за определенный период;
образцовое выполнение должностных обязанностей, безупречная государственная служба, выполнение заданий особой важности и сложности и другие достижения в работе, выполнение неотложной и заранее непредвиденной работы;
юбилейные, праздничные даты;
своевременное и качественное выполнение мероприятий Плана действий Правительства Республики Казахстан, Плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан, актов и поручений Президента, Правительства и Премьер-Министра Республики Казахстан, Плана контрольных мероприятий за качеством оказания государственных услуг структурными подразделениями Министерства, территориальными подразделениями ведомств и филиалами подведомственных организации.
Единовременное денежное вознаграждение работников Министерства осуществляется из средств республиканского бюджета за счет фактически достигнутой экономии по плану финансирования.

15. Министрліктің қызметкерлерін біржолғы ақшалай сыйақымен және бағалы сыйлықпен марапаттау туралы ұсынымдарға вице-министрлер, аппарат басшысының немесе Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелері басшылары бастамашылық жасайды және олар аппарат басшысымен және қаржы қызметімен келісім бойынша Министрдің қарауына қызметтік жазбамен енгізеді.
16. Министрмен мақұлдаған жағдайда аппарат басшысымен Министрліктің қызметкерлерін біржолғы ақшалай сыйақымен немесе бағалы сыйлықпен марапаттау туралы бұйрықтың жобасын әзірлейді.
Қазақстан Pecпубликасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрлігінің мемлекеттік
қызметшілерін көтермелеуді
қолдану қағидаларына қосымша
Нысан
Марапаттау қағазы
1.Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________
2.Лауазымы, жұмыс, қызмет орны
________________________________________________________________ (кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның, министрліктің, мемлекеттік комитеттің бөлімшесінің нақты атауы көрсетілсін)
3.Жынысы____________________________________________________________
4.Туған жылы мен туған жері____________________________________________
5.Ұлты ______________________________________________________________
6.Білімі_______________________________________________________________
7.Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы_______________________________________
8.Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік наградаларымен марапатталған және марапатталу уақыты:
_____________________________________________________________
9.Үйінің мекен жайы:_________________________________________________
10.Жалпы жұмыс өтілі ________________________________________________
11.Саладағы жұмыс өтілі________________________________________________
12.Осы еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі_________________________________
13. Марапатталушының нақты айрықша сіңірген еңбегі көрсетілген мінездеме:
Кандидатура
___________________________________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің, мекеменің, ұйымның атауы, талқылау күні, хаттаманың нөмірі) талқыланды және ұсынылды.
Мынадай наградаға ұсынылады ____________________________
(награданың түрі)
Кәсіпорынның, мекеменің,
Ұйымның басшысы __________            ___________________________
(қолы)                        (Тегі, аты, әкесінің аты
ол болған жағдайда)
_______ жылғы " __ " _______
(толтыру күні)
Ескертпе: Марапатталушының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда) жеке басының куәлігі бойынша толтырылып, қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы міндетті түрде көрсетіледі.

15. Представления о единовременном денежном вознаграждении и ценным подарком работников Министерства инициируются вице-министром, руководителем аппарата или руководителями структурных подразделений Министерства, его ведомств и их территориальных подразделений внесением служебной записки на рассмотрение Министру по согласованию с руководителем аппарата и финансовой службой.
16. В случае одобрения Министром, руководителем аппарата издается приказ о единовременном денежном вознаграждении или о награждении ценным подарком работников Министерства.
Приложение к Правилам
применения поощрения
государственных служащих
Министерства индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Форма
Наградной лист
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________
2. Должность, место работы, службы
________________________________________________________________________
(указать точное наименование подразделения предприятия, учреждения,
организации, министерства, государственного комитета)
3. Пол __________________________________________________________________
4. Год и место рождения___________________________________________________
5. Национальность _______________________________________________________
6. Образование __________________________________________________________
7. Ученая степень, ученое звание __________________________________________
8. Какими государственными наградами Республики Казахстан награжден(а) и дата
награждения:___________________________________________________________
9. Домашний адрес:______________________________________________________
10. Общий стаж работы__________________________________________________
11. Стаж работы в отрасли________________________________________________
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе______________________________
13.Характеристика с указанием конкретных особых заслуг награждаемого:
Кандидатура обсуждена и рекомендован____________________________________
(наименование структурного подразделения,________________________________
учреждения, организации, дата обсуждения, номер протокола)
Представляется к _______________________________________________________
(вид награды)
Руководитель предприятия ______________ ________________________________
учреждения, организации (подпись) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
" __ " _______ _____ год
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество (при его наличии) награждаемого заполняются
по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском
и русском языках