Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 190 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 2 қарашада № 15960 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 5-2/671 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10198 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар мен айқындамалар пайдаланылады:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру үшін, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға";
2) бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
3) ИСО (ағылшын тілінен ISO – International Standard for Organization) халықаралық стандарты – стандарттау жөніндегі ұлттық ұйымдардың дүниежүзілік федерациясы әзірлеген және қабылдаған халықаралық стандарт;
4) тартылған консультант - халықаралық стандарттың (халықаралық стандарттардың) талаптарына сәйкес басқару жүйелерін дамыту жөніндегі консалтингтік (консультациялық) қызметтерді жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлға;
5) ХАССП (ағылшын тілінен HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) – тәуекелдерді және сыни бақылау нүктелерін талдау үшін әзірленген және қабылданған халықаралық стандарт.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі тиісті жылға арналған республикалық бюджет бекітілген күннен бастап он жұмыс күні ішінде Мемлекеттік корпорация арқылы өтінімдер қабылдаудың басталу және аяқталу күні, қажетті құжаттар тізбесі және субсидияларды беру шарттары туралы ақпаратты өзінің интернет-ресурсында орналастырады, жергілікті атқарушы органдарға, Мемлекеттік корпорацияға, қоғамдық бірлестіктерге және консалтингтік компанияларға жібереді.
Мемлектетік корпорация бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушылар ұсынған өтінімдерді Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне жібереді.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 мая 2017 года № 190. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 2017 года № 15960
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 5-2/671 "Об утверждении Правил субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10198, опубликованный 25 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие понятия и определения:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;
2) администратор бюджетной программы – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) международный стандарт ИСО (от английского ISO – International Standard for Organization) – международный стандарт, разработанный и принятый всемирной федерацией национальных организаций по стандартизации;
4) привлеченный консультант – физическое или юридическое лицо, осуществляющее консалтинговые (консультационные) услуги по развитию систем управления в соответствии с требованиями международного стандарта (международных стандартов);
5) ХАССП (от английского HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) – международный стандарт, разработанный и принятый для анализа рисков и критических контрольных точек.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Администратор бюджетной программы в течение десяти рабочих дней со дня утверждения республиканского бюджета на соответствующий год размещает на своем интернет-ресурсе, направляет в местные исполнительные органы, Государственную корпорацию, общественные объединения и консалтинговые компании информацию о дате начала и завершения приема заявок через Государственную корпорацию, перечне необходимых документов и условиях предоставления субсидий.
Государственная корпорация в течении пяти рабочих дней направляет в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан заявки представленные услугополучателями.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:

"15. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі Комиссия отырысының хаттамасы негізінде он жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екі данада субсидиялар төлеуге арналған ведомості қалыптастырады.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 1-1/1069 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12677 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидаларында:
7, 8 және 9-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Тексеру одағы облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінім береді.
8. Басқарма тексеру одағы өтінім берген сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде оны осы Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігі тұрғысынан тексереді. Шарттарға сәйкес болған жағдайда субсидиялар төлеу туралы, ал сәйкессіздік жағдайында субсидиялар төлеуден бас тарту туралы шешім қабылдайды.
9. Субсидиялар төлеу туралы шешім қабылданған күннен бастап –басқарма 1 (бір) жұмыс күні ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне тексеру одағының шотына субсидияларды аудару үшін төлем құжаттарын ұсынады, субсидияларды төлеуден бас тартқан жағдайда тексеру одағын субсидиялар бермеу себептерін көрсете отырып, жазбаша хабардар етеді.";
10-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 2 және 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

"15. Администратор бюджетной программы на основании протокола заседания Комиссии в течение десяти рабочих дней формирует ведомость на выплату субсидий в двух экземплярах по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам.";
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) в приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 1-1/1069 "Об утверждении Правил субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12677, опубликованный 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах субсидирования затрат ревизионных союзов, сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов, утвержденных указанным приказом:
пункты 7, 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"7. Ревизионный союз подает в управление сельского хозяйства области, города республиканского значения, столицы (далее – управление) заявку по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
8. Управление в течение 3 (трех) рабочих дней с момента предоставления ревизионным союзом заявки проверяет ее на предмет соответствия условиям, указанным в пункте 5 настоящих Правил. В случае соответствия условиям принимает решение о выплате субсидий, а в случае несоответствия принимает решение об отказе в выплате субсидий.
9. Со дня принятия решения о выплате субсидий – управление в течение 1 (одного) рабочего дня представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате для перечисления субсидий на счета ревизионного союза, в случае отказа в выплате субсидий, письменно уведомляет ревизионный союз с указанием причин непредставления субсидий.";
пункт 10 исключить;
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и анализа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
________________ Д. Абаев
2017 жылғы 10 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
________________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы 10 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
________________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы 21 шілде
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 2 мамырдағы
№ 190 бұйрығына
1-қосымша
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісінің халықаралық стандарт (халықаралық стандарт)
талаптарына сәйкес басқару жүйесін дамыту және оған (оларға) сәйкестікке
сертификаттау жөніндегі шығындарын субсидиялауға арналған өтінім
Күні: 20 __жылғы "___" _________
Осымен _______________________________ негізінде әрекет (құрылтай құжат) ететін
_______________________________________________________________________________
атынан (агроөнеркәсіптік кешен субъектісінің атауы) басшы
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы)
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінен _________________________________________________________ бір (стандартты атап өту)
немесе бірнеше халықаралық стандарт талаптарына сәйкес басқару жүйесін дамытқаны және оған (оларға) сәйкестікке сертификаттағаны үшін ________________ теңге сомасында субсидия төлеуді сұрайды.
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1.
Заңды тұлға үшін – мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік * немесе анықтама
бизнес-сәйкестендiру нөмiрi (БСН)
алғашқы тіркелген күні
атауы (толық)
орналасқан жерінің мекенжайы
2.
Жеке тұлға үшін – жеке басын куәландыратын құжат
жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
ЖСН**
кім берді
берілген күні
3.
ЭҚЖС-ға** сәйкес қызмет түрі
қызметтің негізгі түрі
қызметтің қосымша түрі
4.
Жер учаскесіне арналған сәйкестендіру және (немесе) құқық белгілейтін құжат
актінің нөмірі
облыс, аудан
қала (елді мекен)
мекенжайы
кадастрлық нөмірі
барлық алаңы, гектар
оның ішінде егістік
нысаналы мақсаты
сәйкестендіру құжатының нөмірі және берілген күні, кім берді
жер учаскесі иесінің немесе жер пайдаланушының атауы
5.
Ауыл шаруашылығы өнімін және оның тереңдетіп қайта өңделген өнімдерін өндіру, дайындау, сақтау, тасымалдау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі объектінің сәйкестендіру және құқық белгілейтін құжаты
актінің нөмірі
облыс, аудан
қала (елді мекен)
мекенжайы
кадастрлық нөмірі
нысаналы мақсаты
сәйкестендіру құжатының нөмірі, берілген күні, кім берді
объект иесінің атауы
6.
Екінші деңгейлі банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСК**
бенефициар коды
Банктің деректемелері:
банктің атауы
БСК**
БСН**
7.
Консультант тартқан жағдайда - тартылған консультант қол қойған орындалған жұмыстар (көрсетілген қызметтердің) актісі
актінің нөмірі
актінің жасалған күні
орындалған жұмыстар актісі жасалған шарттың нөмірі мен күні
тартылған консультанттың атауы
орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) түрі (атауы)
орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны, теңге
8.
Сертификаттау жөніндегі орган қол қойған орындалған жұмыстар (көрсетілген қызметтер) актісі
акт нөмірі
актінің жасалған күні
орындалған жұмыстар актісі жасалған шарттың нөмірі мен күні
сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы
орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) түрі (атауы)
орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы сомасы, теңге
9.
ИСО 9001, ИСО 18000, ИСО 22000 және ХАССП бір немесе бірнеше халықаралық стандартының талаптарына сәйкес басқару жүйелерін дамытқаны және оларға сәйкестікке сертификаттағаны үшін төлемдер бойынша жазып берілген төлем тапсырмасы***
төлем тапсырмасының нөмірі
жазып берілген күні
ақшаны жіберуші банк
жіберуші банктің БСК**
бенефициар атауы
бенефициардың ЖСН/БСН**
бенефициардың БСК**
бенефициар банк
бенефициар банктің БСК**
төлемнің мақсаты
төлемнің кодтық белгісі
төлем сомасы (теңгемен)
10.
ИСО 9001, ИСО 18000, ИСО 22000 және ХАССП бір немесе бірнеше халықаралық стандартының талаптарына сәйкес басқару жүйелерін дамытқаны және оларға сәйкестікке сертификаттағаны үшін төлемдер бойынша жазып берілген шот-фактура***
реттік нөмірі
жазып берілген күні
тауарларды, жұмыстарды, қ көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің мекенжайы
тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді жеткізушілер немесе алушылар болып табылатын дара кәсіпкерлерге қатысты - Т.А.Ә.** ( бар болған жағдайда) және (немесе) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәлікте көрсетілген салық төлеушінің атауы
тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді жеткізушілер болып табылатын заңды тұлғаларға қатысты – заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамада көрсетілген атауы
жеткізушінің ЖСН/БСН**
өткізілетін тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы
салық салынатын айналымның мөлшері
қосылған құн салығының сомасы
қосылған құн салығын ескере отырып тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер құны
Ескертпе:

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
________________ Д. Абаев
10 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
________________ Б. Султанов
10 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Т. Сулейменов
21 июля 2017 года
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 мая 2017 года № 190
Приложение 1
к Правилам субсидирования развития
систем управления производством
сельскохозяйственной продукции
Форма
Заявка
на субсидирование затрат субъекта агропромышленного комплекса
по развитию системы управления в соответствии с требованиями
международного стандарта (международных стандартов)
и сертификации на его (их) соответствие
Дата: "__" _________ 20__ года
Настоящим _______________________________________________________________,
(наименование субъекта агропромышленного комплекса)
действующий на основании ________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице руководителя ______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность)
просит Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
выплатить субсидии за развитие системы управления в соответствии
с требованиями одного или нескольких международных стандартов
_______________________________________________________________________________и
(обозначение стандарта)
сертификацию на (его) их соответствие, в сумме __________ тенге.
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1.
Свидетельство* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) для юридического лица.
бизнес идентификационный номер (БИН)
дата первичной регистрации
наименование (полное)
адрес места нахождения
2.
Документ, удостоверяющий личность – для физического лица
номер документа удостоверяющего личность
ИИН**
кем выдано
дата выдачи
3.
Вид деятельности согласно ОКЭД**
основной вид деятельности
вторичный вид деятельности
4.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок
номер акта
область, район
город (поселок, населенный пункт)
адрес
кадастровый номер
площадь всего, гектар
в том числе пашни
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование собственника земельного участка или землепользователя
5.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на объект по производству, заготовке, хранению, транспортировке, переработке и реализации сельскохозяйственной продукции и продуктов ее глубокой переработки
номер акта
область, район
город (поселок, населенный пункт)
адрес
кадастровый номер
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование собственника объекта
6.
Справка банка второго уровня, либо организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций о наличий банковского счета
ИИК**
код бенефициара
Реквизиты банка:
наименование банка
БИК**
БИН**
7.
Акт выполненных работ (услуг), подписанный с привлеченным консультантом – в случае привлечения консультанта
номер акта
дата составления акта
номер и дата договора в соответствии с которым составлен акт выполненных работ
наименование привлеченного консультанта
вид (наименование) выполненных работ (услуг)
общая стоимость выполненных работ (услуг) в тенге
8.
Акт выполненных работ (услуг), подписанный с органом по сертификации
номер акта
дата составления акта
номер и дата договора в соответствии, с которым составлен акт выполненных работ
наименование органа по подтверждению соответствия
вид (наименование) выполненных работ (услуг)
общая стоимость выполненных работ (услуг) в тенге
9.
Платежное поручение выписанное по платежам за развитию систем управления в соответствии с требованиями одного или нескольких международных стандартов ИСО 9001, ИСО 18000, ИСО 22000 и ХАССП и сертификацию на их соответствие***
номер платежного поручения
дата выписки
банк отправитель денег
БИК** банка отправителя
наименование бенефициара
ИИН/БИН** бенефициара
БИК** бенефициара
банк бенефициара
БИК** банка бенефициара
назначение платежа
кодовое обозначение платежа
сумма платежа в тенге
10.
Счет-фактура выписанная по платежам за развитие систем управления в соответствии с требованиями одного или нескольких международных стандартов ИСО 9001, ИСО 18000, ИСО 22000 и ХАССП и сертификацию на их соответствие***
порядковый номер
дата выписки
адрес поставщика товаров, работ, услуг
в отношении индивидуальных предпринимателей, являющихся поставщиками или получателями товаров, работ, услуг, - Ф.И.О.** (при его наличии) и (или) наименование налогоплательщика, указанное в свидетельстве о постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость
в отношении юридических лиц, являющихся поставщиками товаров, работ, услуг, - наименование, указанное в справке о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица
ИИН/БИН** поставщика
наименование реализуемых товаров, работ, услуг
размер облагаемого оборота
сумма налога на добавленную стоимость
стоимость товаров, работ, услуг с учетом налога на добавленную стоимость
Примечание:

*"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтағанға дейін жарамды болып табылады;
** осы нысанда пайдаланылатын қысқартулар: ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі; ЭҚЖС – экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптаушы; ЖСК – жеке сәйкестендіру коды; БСК – банктік сәйкестендіру коды; БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі; Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
*** көрсетілген құжаттардағы мәліметтер әрбір жазып берілген құжат үшін толтырылады.
Бұдан бұрын өтінімде көрсетілген агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкес басқару жүйесін дамыту және оларға сәйкестікке сертификаттау жөніндегі шығындарын өтеу бойынша субсидиялар алмағанымды растаймын.
Дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін жауапкершілік туралы хабардармын.
Ұсынылған деректердің дұрыстығын растаймын.
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы____________ _______________________________________________
(қолы) (басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр (бар болса) орны
"___" _________ 20 __жыл
Өтінімге жауапты __________________________________________________
(өтінім жасауға жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Телефоны: __________________
Өтінім 20__ жыл "__" __________ қарауға қабылданды
________ _________________________________________________________
(қолы) (өтінімді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 2 мамырдағы
№ 190 бұйрығына
2-қосымша
Ауыл шаруашылығы
кооперативтерінің
тексеру одақтарының ауыл
шаруашылығы
кооперативтерінің ішкі аудитін
жүргізуге арналған шығындарын
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кімге: ________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы
органының толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
Өтінім
Ауыл шаруашылығы кооперативтеріне жүргізілген ішкі аудит үшін ауыл шаруашылығы кооперативтері тексеру одағының шығындарын ________ теңге сомасына субсидиялау жүргізуді сұраймын.
Субсидиялау шарттарына сәйкестікті растайтын мәліметтер:
Деректер көзі*
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама
бизнес-сәйкестендiру нөмiрi (БСН)
алғашқы тіркелген күні
атауы (толық)
орналасқан жерінің мекенжайы
2.
Тексеру одағының ағымдағы шотының бар-жоғы туралы екінші деңгейлі банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
бенефициар коды (КБЕ)
банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның деректемелері:
банктің немесе ұйымның атауы:
банктік сәйкестендіру коды (БСК)
жеке сәйкестендіру коды (ЖСК)
бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
бенефициар коды (Кбе)
3.
Ішкі аудит жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативін мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама**
бизнес-сәйкестендiру нөмiрi (БСН)
алғашқы тіркелген күні
атауы (толық)
орналасқан жерінің мекенжайы
4.
Ішкі аудит қорытындысы
қорытынды берілген күн
Ескертпе:
* өтінім берушіден көрсетілген құжаттардың түпнұсқаларын және көшірмелерін талап етуге жол берілмейді.

* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
** сокращения, используемые в настоящей форме: ИИН – индивидуальный идентификационный номер; ОКЭД – общий классификатор видов экономической деятельности; ИИК – индивидуальный идентификационный код; БИК – банковский идентификационный код; БИН – бизнес-идентификационный номер; Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при его наличии);
*** сведения в указанных документах заполняются для каждого выписанного документа.
Подтверждаю, что ранее субсидии по возмещению затрат субъектов агропромышленного комплекса по развитию систем управления в соответствии с требованиями международных стандартов, указанным в заявке, и сертификации на их соответствие не получал. Об ответственности за предоставление недостоверных сведений осведомлен.
Достоверность представленных сведении подтверждаю.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Руководитель _________ __________________________________________________________
(подпись)                   (фамилия, имя, отчество (при наличии)
руководителя)
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Ответственный за заявку: _________________________________________________________
(фамилия имя и отчество (при наличии),
ответственного за составление заявки)
Телефон: ____________
Заявка принята к рассмотрению "__" __________ 20__ года
_________ ______________________________________________________________________
(подпись)                               (фамилия, имя, отчество (при наличии)
ответственного лица, принявшего заявку)
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 мая 2017 года № 190
Приложение 1
к Правилам субсидирования затрат
ревизионных союзов
сельскохозяйственных
кооперативов на проведение
внутреннего аудита
сельскохозяйственных кооперативов
Форма
В___________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного области, города республиканского
значения, столицы)
от __________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
Заявка
Прошу произвести субсидирование затрат ревизионного союза сельскохозяйственных кооперативов
за проведенный внутренний аудит сельскохозяйственных кооперативов на сумму _______ тенге.
Сведения, подтверждающие соответствие условиям субсидирования:
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации)
бизнес идентификационный номер (БИН)
дата первичной регистрации
наименование (полное)
адрес места нахождения
2.
Справка банка второго уровня, либо организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций о наличий банковского счета ревизионного союза
бизнес идентификационный номер (БИН)
код бенефициара (КБЕ)
реквизиты банка или организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций: наименование банка или организации:
банковский идентификационный код (БИК)
индивидуальный идентификационный код (ИИК)
бизнес идентификационный номер (БИН)
код бенефициара (КБЕ)
3.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) сельскохозяйственного кооператива в отношении которого проведен внутренний аудит**
бизнес идентификационный номер (БИН)
дата первичной регистрации
наименование (полное)
адрес места нахождения
4.
Заключение внутреннего аудита
дата выдачи заключения
Примечание:
* истребование оригиналов и копий указанных документов у
заявителя не допускается;

** жоғарыда баяндалған кестенің 3 және 4-жолдарында көрсетілген мәліметтер ішкі аудитке арналған шығындарды субсидиялау бойынша оған қатысты осы өтінім беріліп отырған әрбір ауыл шаруашылығы кооперативі үшін толтырылады.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Басшы __________ ________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Бас бухгалтер (бар болса) ______ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
20__жылғы "___"______________
Өтiнiм 20__жылғы "___"____________ қарауға қабылданды.
________ _________________________________________________________
(қолы) (өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 2 мамырдағы
№ 190 бұйрығына
3-қосымша
Ауыл шаруашылығы
кооперативтерінің
тексеру одақтарының ауыл
шаруашылығы
кооперативтерінің ішкі аудитін
жүргізуге арналған шығындарын
субсидиялау қағидаларына
2-қосымша
Нысан
_______________ облысы, республикалық маңызы бар
қала, астана бойынша ___ жылдың ______ субсидиялау туралы
(ай)
жиынтық ақпараты
№-
Ауданның атауы
Өтінім берген тексеру одағының атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
Заңды мекенжайы
Оларға қатысты ішкі аудит жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау бойынша өтінім берілген ауыл шаруашылығы кооперативтерінің саны
Оларға қатысты өтінім берілген және олар бойынша субсидия төлеу туралы шешім қабылданған ауыл шаруашылығы кооперативтерінің саны
Төленген субсидиялардың сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны:
__________________________________________________________ басшысы
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының ауыл шаруашылығы басқармасының толық атауы)
_________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)

** сведения, указанные в строках 3 и 4 вышеизложенной таблицы
заполняются на каждый сельскохозяйственный кооператив, по
субсидированию затрат на внутренний аудит, в отношении которого
подается настоящая заявка.
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в
соответствии с законами Республики Казахстан.
Руководитель _____________ ______________________________________________________
(подпись)                   (фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Главный бухгалтер (при наличии)________ __________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество (при
наличии в документе,
удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Заявка принята к рассмотрению "___" ________ 20__ года
_________ ______________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность ответственного лица, принявшего заявку)
Приложение 3
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 мая 2017 года № 190
Приложение 2
к Правилам субсидирования затрат
ревизионных союзов
сельскохозяйственных
кооперативов на проведение
внутреннего
аудита сельскохозяйственных
кооперативов
Форма
Сводная информация о субсидировании за________ _______года
(месяц) по ________________, области, городу республиканского значения, столице
Наименование района
Наименование ревизионного союза подавшего заявку
Бизнес идентификационный номер (БИН)
Юридический адрес
Количество сельскохозяйственных кооперативов, по субсидированию затрат на внутренний аудит в отношении которых подана заявка
Количество сельскохозяйственных кооперативов, в отношении которых подана заявка и по которым принято решение о выплате субсидий
Сумма выплаченной субсидии (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого:
Руководитель ________________________________________________________
(полное наименование управления сельского хозяйства
местного исполнительного органа области, города
республиканского значения, столицы)
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность), подпись)