"Қазақстан Республикасы Тәуелсiздiгінің 25 жылдығына орай Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысушылар қатарындағы саяси қуғын-сүргін құрбандарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 86/13-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 23 маусымдағы № 161/20-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 1114 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасы Тәуелсiздiгінің 25 жылдығына орай Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысушылар қатарындағы саяси қуғын-сүргін құрбандарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 86/13-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1087 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсанда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Шайдаров
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 86/13-VI "О Правилах оказания единовременной социальной помощи жертвам политических репрессий из числа участников событий 17-18 декабря 1986 года в Казахстане к 25-летию Независимости Республики Казахстан"
Решение маслихата города Астаны от 23 июня 2017 года № 161/20-VI . Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 июля 2017 года № 1114
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 86/13-VI "О Правилах оказания единовременной социальной помощи жертвам политических репрессий из числа участников событий 17-18 декабря 1986 года в Казахстане к 25-летию Независимости Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1087, опубликовано 29 декабря 2016 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Шайдаров
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов